Nejčastější je samomluva a předstírání imaginárních dialogů

Jeden z anonymních uživatelů uvedl, že když doma vaří, tak předstírá, že je profesionální kuchař a že je v televizní show. Vše co, při vaření dělá, proto rovněž „profesionálně“ komentuje. Ale jen v případě, že se nikdo nedívá. 


Ukázalo se, že lidé také často vedou imaginární dialogy a hádky s lidmi, se kterými měli nebo mají nějaký spor. Ve svém ztvárnění vždy vyhrají a působí sebevědomě a chytře. Samomluva je všeobecně rozšířeným jevem, ke kterému se mnoho lidí anonymně přihlásilo. Někteří jedinci si povídají s imaginárními postavami, jiní zase jen tak pro sebe, když popisují, co zrovna dělají. Někteří si na doma nechávají reakce, které by nejraději udělali na veřejnosti, ale nedostali k tomu odvahu.

Rádi se například poslouchají, jak nahlas říkají něco, co chtěli říct v dané situaci, ale neřekli. Jiní pak dělají různé úšklebky a obličeje v souvislosti s čerstvými vzpomínkami na to, co se jim přes den stalo.

Jaké by bylo vysvětlit lidem z minulosti moderní technologie? Můžete to zkusit

Jeden z uživatelů Redditu uvedl, že si někdy vezme něco na sebe a pak si v oblečení dá ledovou sprchu.


Jiný diskutující zase přiznal, že když je sám doma, tak ze sebe pustí všechny emoce a pláče. Uživatel či uživatelka pod přezdívkou Halycontagious uvedl, že když je doma sám, tak si okusuje nehty na nohou.


Další z mnoha příspěvků zase o svém autorovi odhalil, že rád běhá po schodech, ovšem nikoliv po dvou, nýbrž po čtyřech. 


Mezi další tajemství patřilo i pití mléka přímo z misky nebo předstírání proslovu na YouTube, který tam však dotyčný nikdy nemíní nahrát.

Mezi zajímavé příspěvky patřil i příspěvek uživatele, který o samotě vysvětluje imaginárním lidem z minulosti to, jak fungují například auta, letadla nebo kam od jejich smrti pokročila moderní medicína.


No a jiní si jednoduše užívají absolutní svobody tím, že se procházejí po domě nazí.Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Youtube