KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

IQ TEST: Jak funguje váš mozek?

Evoluční boj u člověka probíhá na základě inteligence. Přežívá chytřejší. Tak tomu je už od doby, co naši předci opustili své jeskyně.

...

Existuje mnoho testů měřících vaše IQ. Ale jen málokterý test měří potenciál vašeho intelektu. Díky tomuto testu zjistíte, kam až se může váš intelekt rozvinout, pokud na něm budete pracovat.

Vyberte trubku, kterou bude voda proudit nejrychleji:


Výsledky:

Zvolili jste variantu 1

S největší pravděpodobností se vaše IQ pohybuje mezi 80 a 100. Máte ovšem potenciál pro neomezený vývoj. Spoléháte se zásadně na tvůrčí přístup k řešení problémů. Často se ale bojíte sdílet své inovativní nápady s okolím, ve strachu, že budete nepochopeni. Nechávat si své myšlenky pro sebe, to je ale škoda. Konec konců, dvě hlavy ví víc než jedna a pět víc než dvě. Snažte se proto víc komunikovat s ostatními lidmi.

Zvolili jste variantu 2

Vaše IQ je pravděpodobně průměrné, ani nízké, ani extrémně vysoké. Máte ale jednu vynikající schopnost: dokážete „ovládat“ ostatní. Máte prostě charisma, díky němuž vám ostatní věří a jdou za vámi. Dokážete strhnout kohokoli a přimět je, aby pracovali pro vás. Jste dobrý organizátor a hodíte se na vedoucí pozice – dokážete totiž skvěle řídit ostatní lidi.

Zvolili jste variantu 3

K řešení problémů přistupujete s originálním a inovativním přístupem. Málokdy se setkáte se stejně smýšlejícími lidmi, protože udržet krok s vašimi myšlenkami je pro ně často obtížné. Vždy říkáte lidem o svých plánech a cílech a snažíte je aktivně rozvíjet svůj intelekt. Vždy se snažíte svou práci co nejvíce zefektivnit.

Zvolili jste variantu 4

Vaše IQ přesahuje pravděpodobně 120 bodů. Pokud se věnujete tomu, nač máte talent a co vás baví, dokážete to dělat opravdu na 100%. Co dodat? Jděte si za svým a úspěch vás nemine!

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek