KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

Modrý Platan bude oázou klidu a pohody na dohled centra Prahy

Bydlení v hektickém a pulzujícím centru velké metropole je něčím, co si lidé se smyslem pro vlastní komfort a s láskou k nadstandardu raději odpustí. Po celém dni stráveném v ruchu velkoměsta totiž neexistuje lepší relaxační balzám, než se za pár minut ocitnout uprostřed přírody v obklopení klidu, ticha a navíc na prahu vlastního domova.

...

Filozofie projektu Modrý Platan

A přesně tato myšlenka napadla společnost GETBERG, která se ve spolupráci s významným českým developerem CRESTYL rozhodla vybudovat nadstandardní bydlení na dohled Prahy, avšak stále uprostřed malebné přírody. Celý projekt dostal název Modrý Platan a je součástí mohutnějšího projektu Zámecké Zahrady.

Ideální lokalita nakonec byla nalezena ve vzdálenosti pouhých 9 kilometrů od Prahy v obci Vysoký Újezd, kde se cítíte, jako byste od ruchu a prachu velkoměsta byli vzdáleni na stovky kilometrů daleko. Klíčovými faktory při rozhodování byla vynikající dostupnost do centra města, atraktivní okolí a uklidňující výhledy na téměř pohádkové okolí řeky Berounky.

Na 24 prémiových pozemcích o rozměrech 559 až 585 m2 zde vyrostou mimořádně zajímavé nízkoenergetické rezidenční domy, které, jak už je u společnosti GETBERG zvykem, nabídnou nejvýhodnější poměr kvality a ceny v ČR. Cena žádného domu nepřekročí 7 milionů korun a zájemci si budou moci toto nadstandardní bydlení pořídit již za 6 390 000 Kč.

 

Vynikající dostupnost na prvním místě

To vše navíc uprostřed civilizace a na dosah všech vašich potřeb. Hned za rohem se nachází nákupní centrum Zličín, za 10 minut jste na Letišti Václava Havla a za necelou půl hodinku od výjezdu z domova už budete parkovat v centru Prahy, kam lze bez problémů za pár minut dorazit i městskou hromadnou dopravou. A to nejlepší nakonec – do přírody se dostanete zhruba za 30 sekund až 1 minutu.

Velký Újezd má ovšem ještě několik dalších příjemných výhod. Co by kamenem dohodil od vašeho nového domova se nachází Golf resort Albatross, špičkové 18ti jamkové golfové hřiště, které patří k tomu nejlepšímu, co nabízí nejen Střední Čechy, ale celá Česká republika.

Milovníci historie, výletů a přírody také nebudou vědět, kam skočit dříve. Už jen při procházce po obci narazíte na romantický Zámek Vysoký Újezd, který zde v 18. století vybudoval František Josef hrabě Šlik. A necelých 30 kilometrů od Velkého Újezdu se uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras rozkládá pýcha všech českých památek, hrad Karlštejn.

Místo, kde chcete zapustit kořeny

Ta největší radost vás však čeká, když dorazíte zpět domů. Nádherný, poctivě postavený dům s rozlehlou zahradou, který nikdo neuspěchal a který bude i vaší rodině bezproblémově sloužit desítky let. V obklopení luxusu a uprostřed přírody se zdejší rezidenti vůbec nebudou cítit, jako by bydleli v městských domech.

Zapomeňte na malé neforemné domečky v satelitních městečcích. V Modrém Platanu na vás čekají praktická architektonická řešení a nadstandardní bydlení, jehož vznik budou moci budoucí majitelé díky profesionálnímu přístupu teamu Modrý Platan sledovat rovnou z pohodlí svého domova.

Máte chuť žít plnohodnotný život a po práci si užít třeba pohodové odreagování na golfu nebo vyrazit na procházku do přírody daleko od stresu a shonu metropole? Pak je Modrý Platan rozhodně místem, kde budete mít chuť zapustit kořeny, založit rodinu a vychovávat své děti.

 

 

(PR)

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek