KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

Podívejte se, jak se ve světě liší kritéria krásy

Krása je subjektivní. Každému se líbí něco jiného a pojetí krásy je také v každé zemi jiné. Jaké jsou standardy krásy v různých zemích světa?

...

1.     Francie – přirozenost

Ve Francii letí přirozená krása. Ženy nosí minimum make-upu, vlasy jsou upravované ve stylu „lehké nedbalosti“. Co se týče oděvů, upřednostňují prostý a elegantní styl.


kinopoisk taringa

2.     Austrálie – sportovní postava

V Austrálii hodnotí většina lidí ženskou krásu podle postavy. Ideálem je atletická postava, která dobře vypadá v bikinách. Zdejší muži dávají přednost opáleným dívkám. Dosáhnout toho není pro místní dívky ale nijak obtížné.


michellejenneke si

3.     Polsko – milá tvář a ženské tvary

V Polsku je jedno, kolik měříte a jak moc sportujete. Nějaké to kilo navíc určitě nevadí. Pokud je tedy na správném místě. Širší boky, větší prsa a souměrná kulatá tvář, dlouhé vlasy – to je to, co je v Polsku považované za krásné.


izabellamiko listal

4.     Švédsko – severská kráska

Švédské krásky jsou známé svými světlými vlasy, modrýma očima a výraznými lícními kostmi. Důležité také je nosit kvalitní a drahé oblečení a vkusný make-up. Ženy se oblékají do světlých barev a řídí se pravidlem „v jednoduchosti je krása“.


instagram 

5.     Jižní Korea – velké oči a bílá pleť

Máte velké kulaté oči a světlou kůži? Pak jste snem všem mužů z Jižní Korey. Mnohé ženy jsou tu ochotny podstupovat náročné a drahé operace, aby dosáhly zdejšího ideálu krásy. Rodiče často posílají své dcery pod skalpel už v nízkém věku. Kromě toho je na trhu přehršel kosmetických výrobků zesvětlujících pleť.

Ženy se kromě očí snaží změnit i celkový tvar obličeje a zvětšit plnost rtů.


listal 

6.     Írán – souměrný obličej a rovný nos

V této zemi stále platí poměrně přísná pravidla oblékání, přes jistá omezení ženám velmi záleží na módě a kráse. Důležité jsou hezké, souměrné rysy v obličeji. Ženy si pečlivě malují obočí a oči. Ženy často podstupují plastické operace, které jim mají zajistit narovnání nebo zmenšení nosu.


serg-slavorum webpic.persiangig 

7.     USA – rozmanitost

V USA najdeme lidi různých původů a různého vkusu. Je těžké jednoznačně určit místní standardy krásy. Někteří dávají přednost vysokým štíhlým dívkám, jiní zas menším a baculatějším. Někdo upřednostňuje ženy světlejší pleti, jiný zas tmavší. Obecně ale platí, že pozornost poutá to, co je nové a neokoukané. Takže krásné je to, co je originální!


eskipaper listal 

8.     Brazílie – barbie

V Brazílii se všechny dívky pečlivě starají o svůj vzhled. Ideálem krásy jsou opálená, sportovní těla, blond vlasy, krásné oči. Ženy navštěvují téměř denně manikúru, masáže, depilace a nejrůznější kosmetické procedury. Většina místních dívek díky tomu vypadá jako vystřižena z módního časopisu.


iateyourbaby listal 

9.     Pákistán – Sněhurka

V Pákistánu žije mnoho krásných žen. Lidem se líbí světlá pleť, světlé oči a dlouhé černé vlasy.


all4ustarswallpaper proudpak 

10.   Thajsko – drobná postava

V Thajsku je módní bělení pleti. Mnoho žen používá nejrůznější kosmetické přípravky a také podstupuje plastické operace. Kromě toho, aby byla žena považovaná za krásnou, musí být drobná. Mimochodem, drobnost se vztahuje i na velikost poprsí. S velikostí C a víc tady nezabodujete!


blog.rezamalvino pinterest 

11.   Dánsko – panenky

Stejně jako ve Švédsku jsou zde za ty nejkrásnější považované blondýnky. Přestože dávají obecně přednost přirozenosti a jednoduchosti, jsou zde oblíbené tmavé oční linky a výrazné líčení očí.


scandipop sissemarie

12.   Malajsie – perleťový tón pleti

I tady je za krásnou považovaná spíše světlá kůže. Čím jasnější a zářivější, tím lépe. Za nejkrásnější je považovaná perleťová barva pleti. Dívky musí být také štíhlé, úzké v pase a s malými prsy.


iniibelogsaya.blogspot listal 

13.   Srbsko – přísný vzhled

V Srbsku jsou standardy krásy jasné: olivová pleť, plné rty, malý nosík, velké a hlavně souměrné oči, vysoko posazené lícní kosti. Lidé tady opravdu vědí, co chtějí!


anamihajlovic.tumblr alchetron 

14.   Rusko – světlá kůže, tmavé obočí

Co se týče vnitřní krásy, ženy by měly být upřímné a laskavé. Co se týče krásy vnější, ideální jsou světlé vlasy (blond nebo světle hnědé), světlé oči (zelené, šedé nebo modré), světlá kůže, souměrné rysy a kulatý nebo oválný obličej.


lifeactor hochu 

15.   Španělsko – smyslnost

Smyslnost je ve Španělsku všudypřítomná. Projevuje se ve vystupování, ve stylu oblékání, v pohybech i v řeči. Za krásné tu jsou považovány černé lesklé vlasy a tmavé oči. A samozřejmě tanec! Žena, která se dovede ladně pohybovat a tančit, je krásnější než kterákoliv jiná.


twicsy vettri 

16.   Velká Británie – zdrženlivost

Anglická krása je zdrženlivá a aristokratická. Ženy nosí minimum make-upu, pohodlné oblečení. Za krásnou je považovaná světlá pleť a ideálně s pihami. Britové se navíc nebojí stárnutí – takové vrásky kolem očí jsou považovány za známku krásy a zralosti.


listal

17.   Německo – konzervativní krása

Modré oči, blond vlasy, jemné (až trochu nevýrazné) rysy, štíhlá postava – to je to, čím v Německu oslovíte. Make-up není příliš populární, ženy si nanejvýš zvýrazňují oči a rty.


blog.hdwallsource fullhdpictures 

18.   Indie – harmonie těla a duše

Dosažení rovnováhy duše a těla je v Indii vysoce ceněno. Krásné ženy cvičí jógu, používají přírodní kosmetiku, dbají na zdravou stravu. Standardem krásy je tak především zdravý vzhled. Nesejde na barvě vlasů, kůže, očí, ani na rysech tváře. Podstatné je zdraví a zdravý vzhled.


rockmartcrossroads 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek