KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

Proč šťastné páry neprojevují svou lásku na sociálních sítích?

Žijeme ve zvláštní době, kdy jeden status na sociální síti znamená pro mnohé víc než to, co se skutečně děje v reálném světě. Mnozí mají tendenci hodnotit životy a vztahy druhých podle jejich fotografií a statusů na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích. Často se ve svém úsudku ale zmýlí. Proč?

...

Několik šťastných párů nám odpovědělo na otázku, proč nezveřejňují své společné fotografie a neprojevují si city všem na očích. A toto z našeho průzkumu vyplynulo.


kinopoisk.ru

  1. Pokud jsou lidé ve vztahu šťastni, žijí teď a tady. Když je v reálném životě vše dobré, prostě nevidíte smysl v tom trávit čas online a sdílet posty dokazující, že jste se svým partnerem šťastni.
  2. Vynášet jakékoli spory a problémy na veřejnost jejich řešením rozhodně neprospívá. Řešit soukromí na sociálních sítích je ten nejhorší způsob, jak potíže ve vztahu vyřešit. Takové chování konflikt spíše zhorší.
  3. Štěstí je jednoduše v tom, být s milovanou osobou nebo osobami, ne v tom dokazovat všem známým na svém účtě, že jste šťastně zamilovaní nebo že máte spoustu blízkých přátel.
  4. Nikdo nemusí nikomu nic dokazovat. Lidé spolu nejsou proto, aby sobě nebo jiným dokázal, jak jsou šťastní, úspěšní a milovaní. Jsou spolu prostě proto, že jim je společně dobře, ne proto, aby si mohli nastavit status „ve vztahu“. 

To, zda svůj osobní život a vztah chceme propagovat anebo držet v tajnosti, je soukromá záležitost každého z nás.


kinopoisk.ru

A to hlavní

Psychologické průzkumy dokázaly, že lidé, kteří nežijí sociálními sítěmi, jsou v reálnějším životě šťastnější, neboť se nestarají o názory druhých a nesrovnávají se s nimi. Nedívají se za plot, zda tam není tráva zelenější.

Všichni občas zapomínáme, že to hlavní je reálný život, reálné vztahy a pocity, ne honba za iluzorním uznáním na sociální síti.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Vaše NÁZORY jsme s přáteli jednoduše a za 5 minut logickou cestou vyvrátili. Pravý důvod toho, kdo tohle napsal, je žárlivost a osamělost. Autorovi doporučuji ať si smaže veškeré sociální sítě. Sdíleno aplikací Facebook.