KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

TEST: Jak se chováte ve stresových situacích?

Lidská volba o nás řekne mnoho. Tím víc, pokud volíme ve stresové situaci, kdy nás tlačí čas a my se musíme rozhodnout okamžitě. Tento krátký test odhalí pravou podstatu vaší osobnosti. Jediné, co musíte udělat, je podívat se na obrázek a rozhodnout se, komu z vyobrazených lidí pomůžete nejdříve.

...

Ale pamatujte, odpovědět musíte bez dlouhého přemýšlení, jinak výsledky nebudou přesné!

Komu pomůžete jako prvnímu?

Výsledky naleznete pod obrázkem.


1.       Staré paní

Jste dobře vychovaný člověk s morálním cítěním. Máte cit pro tradice a vážíte si minulosti. Vaše rozhodnutí jsou vždy racionální, nikdy nejednáte unáhleně. Smířit se s nespravedlností světa je pro vás těžší než pro druhé. Může se stát, že právě proto na vás připadá rutinní práce, které se všichni ostatní vyhýbají.

2.       Plačícímu dítěti

Vaše volba vypovídá o tom, že máte velmi citlivou duši a srdce, které možná už nejednou krvácelo. Jste člověk, kterému často říkají: „Nenech ho se po sobě vozit!“ A: „Sundej si ty růžové brýle!“

Přátelé se vedle vás cítí spokojeně a bezpečně, protože nikdy nenecháte nikoho na holičkách. Jen pozor, ať vaší dobroty nikdo nezneužívá!

3.       Muži se zlomenou nohou

Nemáte rádi povyk. Pokud vás nikdo nepožádá, nikdy neděláte více, než je nutné. Vaše povaha je od přírody vůdčí, proto přitahujete jako magnet pozornost dalších stejně silných osobností. Jste optimistický člověk, s kterým je zábava. Máte smysl pro přátelství a miluje veselé příhody.

4.       Zdravotní sestřičce

Jste od přirozenosti lehkovážní a optimističtí. Vidíte svět v růžových barvách a nevšímáte si nespravedlností světa. Neradi se namáháte.

Rychle nacházíte společnou řeč s druhými, lidé si vás snadno oblíbí. Vaše povaha je zvídavá a miluje dobrodružství. Život mezi čtyřmi stěnami není nic pro vás.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek