KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

TEST: Jaké změny vás čekají v novém roce?

Lidé mají rádi psychologické testy z mnoha důvodů. Někteří se chtějí v něčem ujistit, jiní se o sobě touží dozvědět něco nového anebo se jen pobavit. Připravili jsme pro vás test založený na psychologii barev, který dokáže odkrýt vaše skrytá přání o tom, co přinese budoucnost.

...

Prohlédněte si barevné stromky na obrázku a vyberte jeden z nich. Jaký strom byste si vysadili na své vlastní zahradě? Vybírejte pečlivě!


depositphotos

Vybrali jste si? Teď se můžete podívat na výsledky!


1.       Dub

Pravděpodobně patříte mezi druh lidí, pro které je sklenice vždy z poloviny plná. Život vnímáte jako úžasné dobrodružství plné nejrůznějších překvapení.

V novém roce byste rádi zažili něco nového, čekáte na významnou a příjemnou událost, na zásadní životní změnu. Jste plni nadšení, máte odvahu vrhnout se do neznámého. Nový rok vám nejspíš přinese spoustu nových dojmů, vzpomínek a překvapení.

2.       Modřín

Vaším druhým jménem je Nezávislost. Neexistuje nic, co by vám mohlo zabránit v tom plnit si své sny. Máte umělecké ambice a je pravděpodobné, že se v příštím roce budete věnovat právě umění. Řiďte se svými zásadami a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

3.       Javor

Pravděpodobně jste velmi citlivá osoba, která tráví více času ve svých vlastních myšlenkách, než ve světě kolem. Možná jste právě zamilovaní anebo po lásce toužíte. Ať tak či onak, příští rok bude pro vás ve znamení romantiky.

V příštím roce zažijete mnoho kouzelných chvil po boku člověka, kterého milujete.

4.       Olše

Nejspíš jste praktická a vyrovnaná osobnost. Toužíte po klidu, harmonii a pohodě. Máte rádi lidi a věci, na které se můžete spolehnout. Přes to všechno ve vás často jiní lidé vidí sentimentální a slabou osobu – právě proto můžete mít ve vztazích potíže. Doufáte, že se to v novém roce konečně zlomí a vám se podaří vytvořit zdravý a funkční vztah. Potkáte někoho, kdo ocení vaši dobrou povahu, bude vás chápat a nebude se vás snažit využívat.

5.       Myrta

Sebedůvěra vám nechybí. Vše ve svém životě máte pod kontrolou. Nikdy se nespoléháte na pouhé štěstí, ale především na své vlastní schopnosti a svou sílu. Málokdy něco necháváte nedokončeno, nic nenecháváte na později. Lidem kolem sebe dokážete dodávat sílu, všichni proto s vámi rádi tráví čas.

Příští rok bude pro vás nejspíš ve znamení kariéry. Možná najdete práci, po které jste vždy toužili, postoupíte na kariérním žebříčku nebo se třeba naučíte něco nového. Vaše vytrvalost a úsilí se vám v každém případě konečně vrátí.

6.       Slivoň

Jste rozumná a mírumilovná osoba, která nemá ráda žádné konflikty a neshody. Rádi trávíte čas s přáteli a snadno odpouštíte. Dokážete si ale užít i čas o samotě. Ačkoli máte rádi společnost, občas potřebujete být sami, abyste si odpočinuli od světa kolem.

V dalším roce na vás dost možná čeká osoba, které se budete ochotni otevřít a sdílet s ní své nejniternější myšlenky. Nemusí jít nutně o partnera, ale třeba i o velmi dobrého přítele nebo kamarádku.

7.       Lípa

Jste sebevědomý člověk, na kterého se může každý spolehnout. Vždy dokážete rozpoznat, co je skutečně důležité. Možná vám ale chybí lidé, s kterými byste se mohli podělit o své myšlenky.

V novém roce byste rádi poznali přítele anebo skupinu přátel, kteří s vámi budou sdílet vaše zájmy a váš jedinečný pohled na svět.

8.       Kaštanovník

Jste snílek a romantik. Řídíte se spíše svým srdcem než rozumem. Nejdůležitější jsou pro vás pocity – vaše i vašich přátel. V okolí máte však spíše lidi, kteří se spoléhají na rozum. Kontakt s lidmi, kteří by dokázali mluvit o svých pocitech a emocích, vám chybí.

V příštím roce se seznámíte s novými lidmi a najdete někoho, s kým budete sdílet myšlenky, a kdo bude rozumět vaším pocitům.

9.       Vrba

Jste nejspíš extravertní osoba. Rádi riskujete a rádi se věnujete zajímavým a neotřelým činnostem. Stereotypní práce vás dohání k šílenství. Toužíte po něčem, co vás bude bavit, co pro vás bude každý den představovat novou výzvu. Rádi hrajete ve společnosti důležitou roli.

V novém roce na vás čeká řada příležitostí. Nenechte si je ujít!

Co o nás vypovídá naše volba?

Strom, který jsme si vybrali, vypovídá o tom, jak sami sebe vnímáme, co máme na svém životě rádi, a co bychom naopak rádi změnili. Žádný psychologický test nedokáže předpovědět budoucnost, ale dokáže odhalit, po jakých změnách skrytě toužíte.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek