KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

TEST: Odhalte svou „temnou stranu“

Každý má svou temnou stránku – vlastnosti a myšlenky, které se snažíme před ostatními (a někdy i sami před sebou) skrýt. Podívejme se ale pravdě do očí a odhalme, co nejhoršího v sobě skrýváme. Možná to vůbec nebude tak hrozné, jak se bojíme!

...

Prohlédněte si jednotlivé obrázky

Vyberte z obrázků ten, který na vás působí nejnepříjemněji. Který z obrazů ve vás vyvolává ty nejnegativnější pocity?

Poté přejděte k výsledkům na konci článku.

1.


pikabu

2.


imgur

3.


imgur

4.


facebook

5.


imgur

6.


imgur

7.


depositphotos

Výsledky

Vybrali jste obrázek č. 1

Vaše nejhorší vlastnost je závist. Možná si to bojíte připustit, ale závist je naprosto normální pocit. Pokud si dáváte pozor na to, aby negativně neovlivnila vaše chování k druhým, je vše v pořádku. Kromě toho, v jisté míře vás může závist posouvat vpřed, motivovat vás k dosažení cílů!

Vybrali jste obrázek č. 2

Jste citliví a zranitelní, ačkoli si to možná bojíte připustit. Lidé kolem vás se domnívají, že jste silní a schopní a nic se vás jen tak nedotkne. Oni ovšem vidí jen vaši pevnou skořápku. Pod skořápkou ukrýváte citlivé srdce. Máte tendenci chránit se před okolním světem a vším zlým, co z něho může přijít. Zkuste být trochu důvěřivější, mluvte o svých problémech a starostech s blízkými lidmi, nesnažte se zůstat na všechno sami!

Vybrali jste obrázek č. 3

Vaší nejhorší vlastností je, že neumíte říkat „ne“. Pokud vás někdo o něco požádá, vyhovíte mu. Pak se zlobíte sami na sebe – proč jste se do toho nechali znovu zatáhnout? Proč jste neodmítli? Prostě to neumíte! Dávejte si pozor na to, aby lidé vaši ochoty nezneužívali. A pamatujte si, že není důležité, co si o vás myslí druzí. Důležité je to, co si o vás myslí ta nejdůležitější osoba ve vašem životě – vy sám.

Vybrali jste obrázek č. 4

Bojíte se změny. Změna znamená cestu ven z komfortní zóny a u většiny lidí taková představa vyvolává úzkost. Udělejte si jasný plán toho, jak a co chcete změnit. Jakmile si všechno sepíšete a vymyslíte jasný plán, strach ustoupí. Život je krátký na to jen snít! Nebojte se změn!

Vybrali jste obrázek č. 5

Bojíte se převzít zodpovědnost za svůj vlastní život. Pokud máte potíže ve vlastním životě, hledáte viníka. Možná za to mohou vaši rodiče, kteří vás nepřipravili na život? Možná za to můžou lidé, kteří vám hází klacky pod nohy? Ne! Je načase přestat obviňovat okolní svět a vzít svůj život do vlastních rukou. Jen tak s ním můžete něco udělat.

Vybrali jste obrázek č. 6

Bojíte se udělat chybu. Toužíte být dokonalí, ale v hloubi srdce víte, že nejste. Nikdo není. Každý chybuje. Síla nespočívá v tom dělat vše perfektně a vyhýbat se chybám, ale v tom dokázat zklidnit emoce a vyrovnat se i s obtížnými situacemi, napravit chyby, vzít si z nich poučení a jít dál.

Vybrali jste obrázek č. 7

Vy před sebou nic netajíte. Jste upřímný člověk, nic před sebou neskrýváte. Vážíte si svých silných stránek, nemáte strach ze změn, jste připraven jít za svými cíli. Hodně štěstí!

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek