KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

TEST: Zjistěte více o své osobnosti

Na tenhle test vám stačí pouhá jedna minuta. Test je založen na psychologických pozorováních potvrzujících, že lidé dávají přednost různým geometrickým tvarům v závislosti na své osobnosti. Stačí tedy odpovědět na otázku, který tvar se vám líbí nejvíce. Každý z tvarů odpovídá jednomu typu osobnosti. Výsledky naleznete pod obrázkem.

...

Stačí tedy odpovědět na otázku, který tvar se vám líbí nejvíce. Každý z tvarů odpovídá jednomu typu osobnosti. Výsledky naleznete pod obrázkem.


Čtverec

Jste logicky založený člověk a perfekcionista. Jste na sebe přísný, máte výdrž a dokážete si jít za svým. Dokážete se naučit vše, co si umanete a stát se v tom přeborníkem.

Nicméně, někteří lidé si mohou myslet, že jste emocionálně příliš chladný a konzervativní.

Trojúhelník

Lidi, kteří si z tvarů vybírají trojúhelník, bývají lidé energičtí a pozitivní, vzbuzující v ostatních důvěru. Jste schopni obhájit si svůj názor, ať už mezi přáteli anebo třeba na pracovním poli. Dokážete se snadno soustředit na konkrétní úkoly a dosáhnout vytyčeného cíle.

Mezi vaše negativa patří snad jen to, že vám může dělat potíže přiznat si vlastní chybu a omluvit se druhým.

Obdelník

Je velmi pravděpodobné, že nejste spokojeni se svou stávající životní situací a rádi byste něco změnili. Toužíte po seberealizaci, po hledání vlastního já a smyslu vlastního života. Charakterizuje vás vrozená zvědavost a touha po nových vědomostech. Rádi objevujete, rádi cestujete. Jste schopni spontánnosti a odvážných rozhodnutí. Někdy jednáte možná až příliš unáhleně, ale kdo nic nedělá, nic nezažije. Jděte si za svým!

Kruh

Jste přátelský a emocionální člověk. Umíte naslouchat druhým a vcítit se do nich. Lidé si vás cení za vaši laskavost a respekt, který jim projevujete.

Mezi jediná negativa vaší osobnosti může patřit občasná přílišná touha zavděčit se okolí a zanedbávání vlastních potřeb. Myslete i na sebe!

Cikcak čára

Patříte mezi malé procento lidí, kteří si vybrali právě tento tvar. A co o vás tato volba vypovídá? Pravděpodobně budete nezávislý člověk s tvořivou myslí. Nikdy nejdete s davem, máte svůj vlastní názor a stojíte si za ním, i kdybyste proto musel jít proti celému světu. Jste velice originální a máte smysl pro estetiku. Většina z vás jsou dobří umělci.

Jediným negativem vaší povahy je nestálost a tendence nechávat věci nedokončené.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek