KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

V Coloradu je na prodej luxusní nemovitost s neuvěřitelným výhledem

V coloradském lyžařském středisku Telluride je na prodej impozantní nemovitost s dechberoucím výhledem na Skalisté hory. Oficiální název horské rezidence zní Sunset Ridge a jedná se o opravdový architektonický skvost.

...

Vzhled domu je přizpůsoben krajině, ve které se nachází

Dům byl navržen architektem Billem Posem v souladu s místním prostředím. Exteriér se skládá z mnoha obdélníkových tvarů a ostrých hran, což koresponduje se skalním masivem, na němž je rezidence postavena.
Lineární architektura dodává domu, který byl postaven v roce 2014, moderní a přesto velice elegantní a diskrétní vzhled. K rezidenci přiléhá pozemek o velikosti více než 14 hektarů, celková obytná plocha činí téměř 1 100 metrů čtverečních.

Velká okna nabízejí výhled do divoké krajiny

Luxusní nemovitost nabízí sedm ložnic, osm plně vybavených koupelen a dvě menší koupelny. Je zde také domácí kino, vířivka, sauna, parní sprchový kout a mokrý bar. Na fotografiích můžete vidět moderní jemně tónovaný interiér s hranatými tvary, které se opakují i v exteriéru.

Okna, která vedou od podlahy až ke stropu, dodávají interiéru světlo i všestranný pocit prostoru. Navíc nabízí úžasný výhled na okolní hornatou krajinu. V Telluride se v současnosti jedná o jeden z nejdražších domů, jeho cena je 32,5 milionu dolarů (773 milionů Kč), takže opravdu nejde o horskou „chatu“ jen tak pro někoho.

 

Autor: ElS

Zdroj: GT Spirit

Foto: GT Spirit

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek