KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

20letá Američanka vyhozena z veřejného bazénu kvůli „vyzývavým“ plavkám

Tori Jenkins (20) z Tennessee bylo nařízeno opustit veřejný bazén v jejím obytném domě, neboť její plavky měly být „nevhodné“ a její ženské tvary měly vzrušovat mladé chlapce.

...

Ponížení kvůli ženským tvarům

Dívka se spolu se svými přáteli a přítelem koupala v bytovém komplexu Smoky Cross Apartments jen tři minuty, než si ji k sobě zavolal zdejší leasingový konzultant, aby zmatené dívce vysvětlil, že její oblečení je pro koupání v místním bazénu nevhodné a příliš vzrušující pro zdejší chlapce v pubertálním věku. Její plavky měl označit za „tangové“.

Konzultant dívce dokonce řekl, aby se podívala do zrcadla a poté mu zapózovala kvůli fotografiím, které jí dokáží nevhodnost jejích plavek pro obytný komplex.

Tyto plavky měl konzultant označit za tangové.

Podpora sociálních sítí

Celá záležitost se ovšem hrubě nelíbila dívčině příteli, který fotky ponížené přítelkyně spolu s jejím příběhem umístil na Facebook, kde se jí dostalo davové podpory od ostatních uživatelů sociální sítě. Celkem její příběh sdílelo přes 18 tisíc lidí.


„Děkuji vám všem, opravdu nevíte, co to pro mě znamená. Není to tak dlouho, co se vše stalo, ale mohu vám říct, že jsem se od té doby cítila pěkně mizerně. Vaše komentáře, stejně jako odlákání mé pozornosti díky přátelům a práci učinilo celý proces vyrovnání se s tím, co se stalo, mnohem snazším,“ napsala Jenkinsová na sociální sítě.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek