KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

5 důvodů, proč se těšit na boxerský zápas Mayweathera s McGregorem

Jedna z hlavních sportovních událostí roku je skoro tady. Již zítra změří síly boxerská americká legenda Floyd Mayweather a irský bojovník ve smíšených bojových uměních Conor McGregor v zápase podle boxerských pravidel. Pro někoho je událost pouze vějičkou na vytažení peněz z kapes natěšených diváků, pro druhého atraktivní změření sil dvou mistrů z různých sportů. V každém případě budeme zítra svědky netradičního souboje, a tak přinášíme pět věcí, které nás zítra čekají.

...

1. Hvězdy v publiku

Hollywoodští herci Mark Wahlberg nebo Charlize Theronová, basketbalová superhvězda LeBron James či frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine - ti všichni a mnozí další přislíbili, že se v sobotu v T-Mobile Areně ukáží a na zápas roku se těší. Objeví se i Mike Tyson, který se v červenci na adresu McGregora nepříliš lichotivě vyjádřil?

2. Nástupy do zápasu

Ve filmech emotivní a osudové nástupy bojovníků do ringu diváci milují, nejinak je tomu i ve skutečnosti. McGregorovy nástupy bývají efektní a baví diváky a v sobotu lze čekat jistě něco speciálního a nezapomenutelného - jak od McGregora, tak od Mayweathera.

3. McGregorovy pohyby

Conor McGregor si slávu jako šampion v MMA užívá na sto procent, v sobotu bude ale pro něj v neznámém prostředí - v boxerském ringu. Trénink na první profesionální boxerský zápas pojal zodpovědně, bude ale velice zajímavé sledovat, jak se bude zpočátku v ringu pohybovat.

4. Mayweatherova forma

Čtyřicetiletý Floyd Mayweather profesionálně neboxoval dva roky, již dříve oznámil, že zítřejší zápas bude jeho poslední. Chuť do souboje určitě bude mít, ale co jeho reflexy a síla, které posledních čtyřiadvacet měsíců nezažily ostrý boj? McGregor v Mayweatherově království nemusí být bez šance.

5. Mediální ohlas

Pokud McGregor vyhraje, bude to obrovské překvapení. Šampion MMA porazil profesionálního a předtím nikdy neporaženého boxera? Mayweather by na konci své kariéry dával první rozhovor po porážce, což je pro něj nepředstavitelné. V případě Mayweatherovy výhry můžeme čekat emotivní rozloučení s profesionálním boxem přímo v ringu - tečka, na kterou jeho fanoušci čekají. Dočkají se jí zítra?

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek