KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Americká herečka si vysloužila posměch, když označila stavební značky na chodníku za svastiky

Americká herečka Sarah Silvermanová vyvolala na sociálních sítích hromadný posměch, když mylně zaměnila nasprejované značky městských služeb za hákové kříže a pobouřeně údajné neonacisty obvinila z toho, že je nastříkali špatně. Mnoho uživatelů Twitteru si z ní nyní s chutí utahuje.

...

„To snad neonacisté nemají Google?“ zeptala se herečka

Je těžké uvěřit, že americká herečka a komička, která začátkem tohoto měsíce vyzvala armádu, aby svrhla prezidenta Donalda Trumpa, nyní zveřejnila příspěvek, kterým se před svými fanoušky naprosto zesměšnila.

Silvermanová vložila na Twitter fotografii domnělých hákových křížů, k nimž napsala: „Šla jsem si pro kávu, když jsem si všimla těchto znaků lemujících chodník. Je to snad pokus o hákové kříže? To snad neonacisté nemají Google?“

Na to konto se strhla lavina posměšných komentářů, před nimiž se herečka snažila ubránit tím, že vůbec věděla o tom, že se jednalo o stavební označení. To se jí však příliš nepodařilo.

„Sarah podívej se na tohle. Dokonce jsem si všil pár nacistů, kteří za denního světla testují nějaké láserové zařízení pro prevenci potratrů,“ napsal uživatel Stephen Miller.

„Buďte obezřetní. Podzemní nacistická základna může být kdekoliv,“ zavtipkoval další z uživatelů Twitteru.

„Kluci z Ku-Klux-Klanu taky nechali své čepice na ulici,“ napsal Eric Larson.

Někteří fanoušci se postavili za herečku

Uživatelé Twitteru již vytvořili spoustu vtipů a meme, které kolují po internetu. Našla se však i hrstka těch, kteří se snažili popletenou herečku bránit a dali jí najevo své porozumění.

„Nebojte se, všechno bude dobré. Děsivé časy. Omlouvám se za nenávist, které musíte čelit,“ napsala uživatelka Ruth Gambelová.

„Mám ráda váš Twitter. Děkuji vám za to, že se nebojíte mluvit tváří v tvář nenávisti. Jste skvělá!" napsala Megan Schillingová.


Autor: ElS

Zdroj: Milo

Foto: Wikimedia

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek