KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Až 10 britských hasičů muselo použít hydraulické nástroje k odstranění sexuální hračky z mužova penisu

Celkem deset hasičů z Velké Británie strávilo dlouhých šest hodin odstraňováním sexuální hračky z mužského penisu poté, co se zde tato hračka zasekla během sexuálních hrátek. 

...

Hasiči ani nemocnice neuvedli, zda pacient potřeboval další lékařské ošetření

Hasiči byli v sobotu přivoláni do úrazového a pohotovostního oddělení nemocnice v Ipswichi v hrabství Suffolk kolem 00:35 hodin, kam byl přivezen pacient s kroužkem uvízlým na penisu. Lékaři i sestry z nemocnice se marně snažili kroužek sundat a tak museli na pomoc přivolat hasiče, kteří mají speciální nástroje, i když nejspíš primárně ne zrovna pro takovéto příležitosti.

Posádka se dlouho snažila sundat kroužek za pomoci lubrikantů a hydraulických nástrojů, aby mužovo přirození nijak nepoškodila. Úsilí se zdálo být marné a tak musela být o čtyři hodiny později zhruba ve 4:15 přivolána druhá posádka z požární stanice Princes Street v Ipswichi.

Mluvčí požárního a záchranného sboru ze Suffolku řekl, že kroužek byl nakonec úspěšně odstraněn a jednotky se vrátily na stanici v 6:40 hodin ráno. Mluvčí hasičů uvedl, že kroužek byl nakonec odříznut hydraulickým zařízením. „Nemůžeme uvádět další detaily,“ podotkl mluvčí. Není tak známo, zda pacient potřeboval po zákroku další lékařskou pomoc, či nikoliv. Bližší informace nepodala ani nemocnice, kde k zásahu došlo.

Londýnské požární jednotky zaznamenaly rostoucí počet incidentů zahrnujících škrtící kroužky, které jsou určeny ke zlepšení erekce. Jen v roce 2016 byli hasiči z hlavního města Velké Británie vyzváni k 9 případům týkajících se těchto sexuálních pomůcek, což je stejný počet, jako v předchozích dvou letech dohromady.

Britští hasiči vydali video nebádající k opatrnosti při používání škrtících kroužků

Zaznamenáno bylo i 27 případů záchrany z pout, z čehož záchranáři „viní“ fenomén v podobě knih a filmů typu „Padesát odstínů šedi“. Londýnská požární jednotka dokonce vydala v roce 2015 bizarní video, které vyzývá lidi k opatrnosti při používání škrtících kroužků na penis.

Video parodující Hvězdné války bylo nazváno Penis Ring Wars a jeho cílem bylo snížit počet podobných nehod, kvůli nimž je plýtván čas hasičů potřebných při mnohem závažnějších incidentech. Škrtící kroužky jsou tak celkem běžnou záležitostí, s níž jsou v tomto ohledu problémy, ale hasiči se setkávají i s mnohem bizarnějšími případy.

Jedním z nich byl i případ muže, kterému v září loňského roku jeho přirození uvízlo v 2,5 kilogramovém závaží, když do něj strčil svůj penis během tréninku v posilovně. I v tomto případě si s vyproštěním lékaři nevěděli rady a tak museli přivolat hasiče s jejich technikou. Ti kotouč rozřezali a po celých třech hodinách muže osvobodili.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek