KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Bohatá dívka z Kuvajtu darovala své učitelce mercedes za pomoc s absolvováním mateřské školky

Dary, které se na konci školního roku dávají učitelům a učitelkám, získaly v Kuvajtu novou úroveň. Jedna z místních dívek z bohaté rodiny darovala své učitelce zbrusu nový luxusní Mercedes za to, že ji úspěšně dovedla až ke konci docházky do mateřské školky. 

...

Učitelka dostala vůz i s věnováním

Teprve pětiletá Noor Al Farisová tento týden ukázala svou velkorysost, když chtěla řádně poděkovat své učitelce za pomoc při absolvování mateřské školky v Kuvajtu.

Noor uvedla, že chtěla své oblíbené učitelce Nadie darovat auto proto, aby tak vyjádřila svou vděčnost. Na čelním skle darovaného vozu stál nápis: „Tento vůz je pro mou oblíbenou učitelku Nadiu.“

Učitelce chtěl ve skutečnosti poděkovat dívčin otec

Podle místních sdělovacích prostředků auto učitelce ve skutečnosti věnoval vnímavý otec dívky, který jí tak chtěl poděkovat za to, že jeho dceři pomohla s vyrovnáním se se smrtí matky.

Vdovec místnímu tisku řekl, že Nadia hrála klíčovou roli v rozvoji jeho dcery a měla na ni po matčině smrti velice pozitivní dopad. Přesná cena ani specifikace vozu nebyla odhalena, ale podle místních médií se jednalo o velice drahý model. Není také jasné, kde přesně se událost odehrála.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek