KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Britský řidič zničil své luxusní Ferrari pouhou hodinu po převzetí

Malá chvilka stačila jednomu Britovi k pořádnému pošramocení jeho ega, když za necelou hodinu po zakoupení se svým novým vozem Ferrari za 260 000 liber (více než 7,5 milionů korun) sjel z dálnice do pole, kde se jeho vůz vzňal a totálně shořel. Útěchou mu může být, že on vyvázl jen s drobným poraněním.

...

Zdemolované auto poté shořelo

Snímky zveřejněné britskou policií zachycují zbytky černého vozu Ferrari 430 Scuderia, se kterým jeho řidič sjel z dálnice a přeměnil ho v ohnivou kouli.

Policisté doplnili, že k nehodě došlo za hustého deště poblíž města Barnsley a auto po sjetí z dálnice ještě 50 metrů „klouzalo“ po poli.

Na místě policie zjistila, že řidič naštěstí utrpěl pouze oděrky a modřiny a „s náznakem pochroumané pýchy“ jim řekl, že to bylo Ferrari a že ho měl jenom hodinu.

Hlavním důvodem zveřejnění podrobností o havárii bylo vysvětlení, proč řidiči uvízli na křižovatce 37 dálnice M1. „Pokud jste se odpoledne zdrželi na dálnici M1, tak toto je důvodem,“ oznámil operační důstojník policie z jižního Yorkshiru k fotkám zveřejněným na Facebooku. „Policisté vyrazili k havárii vozidla, které vylétlo ze silnice a vzňalo se. V té době byla vozovka mokrá, a když policisté na místo přijeli, auto už hořelo.“

Řidič vyvázl s oděrkami a modřinami

„Kolegové z hasičského sboru na místě asi 50 metrů od dálnice hasili nějaké sportovní auto. Když jsme objevili řidiče, byli jsme ohromeni, že má jen drobná poranění a modřiny,“ dodala policie.


„Když se kolegové zeptali, co to bylo za auto, stručně odpověděl, že Ferrari. Pocítili náznak pochroumané pýchy a řidič ještě doplnil: Právě jsem ho dostal, vyzvedl jsem si ho asi před hodinou,“ doplnil operační důstojník.

Policie již s vážným tónem uzavřela, že během pouhých několika týdnů došlo k řadě havárií, při kterých řidiči podcenili klimatické a silniční podmínky, a vyzvala je k větší opatrnosti.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek