Posílají džihádistické studenty na prestižní univerzity

Isik Ablaová pro list The Christian Post oznámila, že bohatí radikální muslimové financují a posílají džihádistické studenty do Spojených států a dalších západních zemí na špičkové univerzity. Zde je jejich hlavním cílem infiltrovat se mezi ostatní a islamizovat své spolužáky.

Isik vysvětlila, že existují různé druhy džihádu. Kromě tradiční fyzické formy džihádu, který s použitím síly dovoluje zabíjení a ovládání „bezvěrců“, existují minimálně čtyři další formy džihádu: vzdělávací, populační, mediální a ekonomický džihád.

„Vidíme, jak se v dnešním západním světě šíří tyto formy džihádu,“ řekla Isik Ablaová a dodala, že ona sama osobně byla svým prvním manželem nucena, aby vzdělávací džihád prováděla.

„Sponzoři vzdělávacího džihádu posílají studenty na prestižní vysoké školy a univerzity, jako je například Harvard, Princeton nebo Yale, a hradí zde jejich výuku,“ vysvětlila Abla. „Cílem je těmito džihádisty obsadit důležitá a vlivná místa na vysokých školách, což jim umožní nasměrovat západní svět k jeho islamizaci.“

Utekla z Turecka do Spojených států

Ablaová oznámila, že doma v Turecku zažila zkušenost dvou extrémně násilných manželství, a proto se rozhodla utéct do Spojených států. Zde se jí podle vlastních slov otevřely oči a pochopila, že byla zneužívána islamistickými extremisty k prosazení jejich nekalých zájmů.

Ve Spojených státech začala pracovat pro křesťanskou organizaci a podle svých slov zde objevila Ježíše. „V den, kdy jsem se rozhodla spáchat sebevraždu, se mi zázračně zjevil Ježíš a můj život se od základu změnil,“ dodala Ablaová.


Autor: jil

Zdroj: Christian Today

Foto: Facebook / Isik Abla Ministries