KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Bývalá radikální islamistka varuje Západ před nástupem „vzdělávacího džihádu“

Bývalá islamistická extremistka, která se následně obrátila na křesťanství, vzkázala přes media západním zemím, že jsou ohroženy novou podobou džihádu, který je veden na výchovné a vzdělávací frontě.

...

Posílají džihádistické studenty na prestižní univerzity

Isik Ablaová pro list The Christian Post oznámila, že bohatí radikální muslimové financují a posílají džihádistické studenty do Spojených států a dalších západních zemí na špičkové univerzity. Zde je jejich hlavním cílem infiltrovat se mezi ostatní a islamizovat své spolužáky.

Isik vysvětlila, že existují různé druhy džihádu. Kromě tradiční fyzické formy džihádu, který s použitím síly dovoluje zabíjení a ovládání „bezvěrců“, existují minimálně čtyři další formy džihádu: vzdělávací, populační, mediální a ekonomický džihád.

„Vidíme, jak se v dnešním západním světě šíří tyto formy džihádu,“ řekla Isik Ablaová a dodala, že ona sama osobně byla svým prvním manželem nucena, aby vzdělávací džihád prováděla.

„Sponzoři vzdělávacího džihádu posílají studenty na prestižní vysoké školy a univerzity, jako je například Harvard, Princeton nebo Yale, a hradí zde jejich výuku,“ vysvětlila Abla. „Cílem je těmito džihádisty obsadit důležitá a vlivná místa na vysokých školách, což jim umožní nasměrovat západní svět k jeho islamizaci.“

Utekla z Turecka do Spojených států

Ablaová oznámila, že doma v Turecku zažila zkušenost dvou extrémně násilných manželství, a proto se rozhodla utéct do Spojených států. Zde se jí podle vlastních slov otevřely oči a pochopila, že byla zneužívána islamistickými extremisty k prosazení jejich nekalých zájmů.

Ve Spojených státech začala pracovat pro křesťanskou organizaci a podle svých slov zde objevila Ježíše. „V den, kdy jsem se rozhodla spáchat sebevraždu, se mi zázračně zjevil Ježíš a můj život se od základu změnil,“ dodala Ablaová.


Autor: jil

Zdroj: Christian Today

Foto: Facebook / Isik Abla Ministries

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek