KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Cestující, který si četl nahlas Bibli v přeplněném londýnském vlaku, vyvolal paniku

Cestující, kteří jeli v pondělí ráno jedním z londýnských vlaků, museli násilím otevřít dveře vozu a vylézt na koleje poté, co ve voze propukla panika. Tu vyvolal jeden z cestujících, který si nahlas četl Bibli. 

...

Lidé jsou znepokojeni po nejnovějších teroristických útocích

Po víkendovém masakru v Las Vegas, při němž zahynulo 59 lidí a přes 500 bylo zraněno a poté, co dvě ženy našly smrt v rukou islamistického extremisty na nádraží v Marseille, opět v celé Evropě stoupl strach z terorismu.

Není se tak čemu divit, že cestující jednoho z londýnských vlaků dokázalo k smrti vyděsit i hlasité předčítání z Bible. Jakmile se ozvala první náboženská slova, strach se začal kabinou vozu rychle šířit. K incidentu došlo poblíž stanice Wimbledon kolem 8:30 hodin.


Během svévolné evakuace nebyl nikdo zraněn

Muž začal podle svědků předčítat fráze jako „smrt není konec“ a podobně. Cestující propukli v paniku a sami si otevřeli dveře, aby se mohli z vlaku evakuovat. Zaměstnanci železnice museli přerušit dodávky energie na trať, aby se zamezilo zraněním.

Panika narušila provoz na trati na několik hodin, doprava se obnovila až kolem 15:00 odpoledne.

„Vystrašil všechny lidi. Ten chlap se zastavil a stál s hlavou skloněnou,“ uvedl jeden ze svědků. Britská dopravní policie uvedla, že nebylo provedeno žádné zatčení, ale došlo k „významným prodlevám“ v městské dopravě. Během incidentu nebyl nikdo zraněn.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek