KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Důchodkyně (72), kterou znásilnil 17letý migrant, „ztratila vůli žít“

72letá žena z Rakouska, kterou znásilnil 17letý migrant poté, co mu pomohla z vody, „ztratila vůli žít“. Zatímco její útočník by měl být za pár měsíců propuštěn z vězení, žena údajně bojuje o život na oddělení intenzivní péče poté, co přestala jíst. Při životě ji udržují jen přístroje. 

...

Mladík bude propuštěn bez toho, aniž by byl deportován zpět do Afghánistánu

Dcera napadené ženy, která pracuje jako dobrovolnice mezi uprchlíky, uvedla: „Věděla jsem, že to nakonec takhle dopadne.“ Důchodkyně byla napadena dne 1. září 2015 17letým žadatelem o azyl z Afghánistánu, když mu nabídla pomocnou ruku, aby ho vytáhla z vody, kde se koupal.

Když se případ dostal k soudu, mladík identifikovaný jako Wahab M. byl odsouzen k 20 měsícům ve vězení. Jenže už za pár měsíců bude násilník propuštěn bez toho, aniž by byl deportován zpět do rodné země. K tomu by totiž musel ve vězení strávit alespoň tři roky.

Napadená žena migrantovi pomohla během procházky se psem podél vodního kanálu v Traiskirchenu, u kterého se nachází největší uprchlický tábor v Rakousku. „Byl to opravdu horký den, rozhodla jsem se vzít psa na procházku kolem řeky Schwechat. Uviděla jsem, že se v ní koupou dva muži,“ uvedla důchodkyně u soudu.


Oběť rychle slábne

Žena vypověděla, že ji jeden z mladíků požádal, jestli by mu podala ruku a pomohla z vody ven. „Najednou jsem ucítila ránu do zad,“ uvedla oběť. Útočník ji poté přitlačil k zemi, položil jí ruku na ústa a druhou rukou z ní strhl šaty. Poté ji znásilnil. Její pes, kterého měla 13 let, ji před útokem bohužel nijak neochránil.

Ženě se následně podařilo dojít domů, kde ji později našel její přítel Hans Veselý (72). „Už není tou stejnou ženou, jakou byla dříve. Bojí se zůstávat doma sama a od incidentu strašně zeslábla,“ uvedl Veselý. „Maminka zažívá strašný konec. Když se na ni podívám, její oči jsou zcela prázdné a tělo jen kost a kůže. Tušila jsem, že to takhle skončí. Ztratila vůli žít,“ uvedla ženina dcera.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Breitbart

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek