KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Fenomenální plavec Michael Phelps vyzval Conora McGregora na závod v plavání

Nejúspěšnější olympionik všech dob Michael Phelps si brousí zuby na neobvyklou výzvu. Poté, co se letos již utkal ve vodním závodě na 100 metrů se žralokem, by rád změřil síly ve svém sportu se zápasníkem MMA McGregorem, dalším milovníkem netradičních akcí.

...

McGregorův zápas s profesionálním boxerem Floydem Mayweatherem je minulostí a sportovní svět čeká, kam se devětadvacetiletý Ir vydá dále. Extravagantní a sebevědomý zápasník již dříve uvedl, že za „odpovídající“ částku peněz by se klidně do ringu vrátil. Odveta proti Mayweatherovi nás však asi nečeká, neboť Američan již stihl oznámit definitivní konec kariéry.

Na sobotním mega zápase McGregor vydělal neuvěřitelné množství peněz - o přesné částce se stále spekuluje a je otázkou, zda ji někdy do posledního centu potvrdí. Za desetikolový souboj si měl ale odnést minimálně 100 milionů dolarů (cca 2,2 miliardy Kč). Žádný zápas v MMA mu takhle vysokou částku ještě nevynesl, v soutěži smíšených bojových umění UFC by však měl zajištěnou hvězdnou auru megastar. Ve dvaceti devíti má navíc před sebou ještě řadu sportovních let.

Phelpsova výzva

Než se McGregor definitivně rozhodne, může vzít zavděk jinou netradiční sportovní událostí, která by jistě vzbudila jím tak oblíbený mediální ohlas. 

Držitel třiadvaceti zlatých medailí z olympijských her Michael Phelps se totiž na Twitteru zeptal svých více než 2,2 milionů fanoušků, zda by neměl přehodnotit ukončení kariéry a vrátit se ze sportovního důchodu na změření plaveckých sil s McGregorem.


Netradiční závod by pro Američana Phelpse nebyl ničím novým - v červenci se ve speciálním programu televize Discover Channel utkal v plaveckém závodě na 100 metrů se žralokem, který ovšem o dvě vteřiny prohrál.

Samozřejmě - žralok byl vytvořený za pomocí CGI a nebyl reálný, přesto bylo mnoho diváků zklamaných, že Phelps nevlezl do vody s živým smrtelným predátorem. Dle zarputilosti a bojovnosti McGregora v zápasech by však Ir mohl žraloka Phelpsovi plně nahradit.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek