KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Fotbalista Robinho dostal devět let vězení za sexuální násilí

Robinho byl nepravomocně odsouzen ze znásilnění dvaadvacetileté ženy, kterého se měl dopustit před čtyřmi lety v italském Miláně. Verdikt byl nad brazilským útočníkem vynesen v jeho nepřítomnosti. Bývalý útočník týmů Manchester City, AC Milán nebo Real Madrid svou vinu popírá.

...

Robinho a další pětice mužů se měli činu dopustit na diskotéce v lednu 2013 v Miláně, za jehož tým tehdy Robinho hrál. Muži měli zneužít opilosti mladé 22leté Albánky, kterou měli vícekrát znásilnit. Ženě podle soudu náleží odškodné 60 000 eur (přes jeden a půl milionu českých korun).

Přestože soud v Itálii shledal Robinha vinného, 33letý fotbalista brazilského týmu Atlético Mineiro může být relativně v klidu. Brazílie své občany nevydává a Robinho by zadržení riskoval pouze v jiné zemi.

Stonásobný brazilský reprezentant navíc stále tvrdí, že je nevinný a nezúčastnil se ani jednoho slyšení u soudu. Přesto však již jeden incident podobného ražení za sebou má. Ze sexuálního násilí byl obviněn již v roce 2009 v anglickém městě Leeds, kdy měl údajně znásilnit tehdy osmnáctiletou dívku. Místní policie ale pro nedostatek důkazů případ odložila.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek