KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Gang zlodějů v Malmö násilně převzal obchod, kde celý den okrádal zákazníky

Gang čtyř mužů ve věku kolem 20 let převzal pod kontrolu supermarket ve švédském Malmö, vyhodil veškerý personál a více než 24 hodin obchod sám provozoval. Po několika neúspěšných pokusech o vydírání majitelů obchodu se gang rozhodl zrušit prostředníka a sám obchod převzal. 

...

Podezřelí dokonce doplňovali zásoby

Poté, co gang vstoupil do obchodu v centru města Malmö, začal vyhrožovat zdejším zaměstnancům a vyhnal je z budovy.

„Doslova ukradli celý obchod s potravinami a nadále pokračovali v provozování obchodu a prodeji zboží,“ uvedl velitel místní policie Mats Attin.

Attin řekl, že gang provozoval obchod více než jeden den a dokonce doplnil i zásoby. Podezřelí přesvědčili zákazníky o tom, že vše funguje tak, jako obvykle, jen že mohou být přijímány platby pouze v hotovosti nebo prostřednictvím platební aplikace na chytrých mobilních telefonech, protože „nefunguje platební systém.“

Okresní soud už muže obvinil

„Šli jsme tam v civilním oblečení, všichni čtyři členové gangu byli uvnitř. Doplňovali zásoby, což jsme natočili na video. Pokračovali v provozování obchodu nejméně 24 hodin,“ řekl ohromený policejní velitel.

„V Malmö už jsem dlouho, ale nikdy jsem nic takového neviděl“ dodal. Čtyři muži ve věku 21 až 28 let byli následně obviněni z vydírání a nezákonného vyvlastnění majetku. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek