
Globalisti se snaží terorismus normalizovat
Než aby globalisti připustili, že je uprchlická komunita plná teroristických sympatizantů a že se jedná o problém, který je třeba řešit, raději se snaží terorismus normalizovat. Ve Švédsku se vláda snaží opětovně začlenit do společnosti bojovníky ISIS, kteří se vrátili zpět do své země. Dává jim k dispozici ubytování, zaměstnání, vzdělání i finanční podporu.
Londýnský starosta Sadiq Khan se zase snažil zdejší obyvatele přesvědčit o tom, že jsou teroristické útoky „součástí života ve velkém městě.“ Terorismus ale není a rozhodně by neměl být součástí života ve velkoměstě nebo kdekoliv jinde a v žádném případě by neměl být normalizován. Namísto toho je třeba se zaměřit na zdroj teroristických útoků.
Hlavním zdrojem terorismu v západní Evropě jsou jednoznačně miliony neovladatelných migrantů, kteří sem přišli. Důkazem toho je i mapa, která se nikdy neobjeví v mainstreamových médiích. Na mapě je zobrazen každý pokus o teroristický útok, který byl v Evropě proveden od roku 2012. Národy, které se staly nejžhavějšími destinacemi pro uprchlíky, jsou zároveň národy s největším počtem teroristických útoků.
Foto: Zero Hedge
V USA souvisí až 15 % případů vyšetřování terorismu s uprchlíky
S největším počtem těchto incidentů se potýká Francie, Německo, Švédsko a Velká Británie. Země, které tolik uprchlíků nepřijaly (například Polsko, Slovensko či pobaltské státy), zaznamenaly jen minimum teroristických útoků nebo vůbec žádné. Jsou zde i země, které čelily teroristickým útokům, které však nesouvisí s uprchlíky.
Například v Irsku souvisí tyto incidenty hlavně s irskými disidenty, incidenty zobrazené v České republice s levicovými radikály a útoky na Ukrajině s bojem mezi Ukrajinci a proruskými separatisty. Je tedy zřejmé, že existuje spojení mezi přijetím bezpočtu uprchlíků z Blízkého východu a teroristickými útoky. Toho si je vědoma i americká vláda, prezident Donald Trump připustil, že až 15 % vyšetřování teroristických případů se týkalo uprchlíků.
Pokud se vezme v potaz to, že USA přijaly v uplynulém roce 85 000 uprchlíků, jedná se o opravdu šokující číslo. Za uprchlíky se pak považuje méně než 1% celkové americké populace.
Komentáře (0)