KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Mapa, kterou jste neměli vidět: V zemích s nejvíce uprchlíky je i nejvíce teroristických útoků

Globalisti, kteří stojí v čele jednotlivých zemí a mají ve své moci evropské sdělovací prostředky, nikdy nepřiznají pravdu o uprchlické krizi. Nikdy nepřipustí, že existuje přímá vazba mezi otevřením hranic pro lidi ze zemí zničených válkou a teroristickými útoky. Namísto toho se ohánějí rasismem a islamofobií a nepřipouští, že do Evropy přicházejí lidé z regionů, které jsou k terorismu velice náchylné. 

...

Globalisti se snaží terorismus normalizovat

Než aby globalisti připustili, že je uprchlická komunita plná teroristických sympatizantů a že se jedná o problém, který je třeba řešit, raději se snaží terorismus normalizovat. Ve Švédsku se vláda snaží opětovně začlenit do společnosti bojovníky ISIS, kteří se vrátili zpět do své země. Dává jim k dispozici ubytování, zaměstnání, vzdělání i finanční podporu.

Londýnský starosta Sadiq Khan se zase snažil zdejší obyvatele přesvědčit o tom, že jsou teroristické útoky „součástí života ve velkém městě.“ Terorismus ale není a rozhodně by neměl být součástí života ve velkoměstě nebo kdekoliv jinde a v žádném případě by neměl být normalizován. Namísto toho je třeba se zaměřit na zdroj teroristických útoků.

Hlavním zdrojem terorismu v západní Evropě jsou jednoznačně miliony neovladatelných migrantů, kteří sem přišli. Důkazem toho je i mapa, která se nikdy neobjeví v mainstreamových médiích. Na mapě je zobrazen každý pokus o teroristický útok, který byl v Evropě proveden od roku 2012. Národy, které se staly nejžhavějšími destinacemi pro uprchlíky, jsou zároveň národy s největším počtem teroristických útoků.


Foto: Zero Hedge

V USA souvisí až 15 % případů vyšetřování terorismu s uprchlíky

S největším počtem těchto incidentů se potýká Francie, Německo, Švédsko a Velká Británie. Země, které tolik uprchlíků nepřijaly (například Polsko, Slovensko či pobaltské státy), zaznamenaly jen minimum teroristických útoků nebo vůbec žádné. Jsou zde i země, které čelily teroristickým útokům, které však nesouvisí s uprchlíky.

Například v Irsku souvisí tyto incidenty hlavně s irskými disidenty, incidenty zobrazené v České republice s levicovými radikály a útoky na Ukrajině s bojem mezi Ukrajinci a proruskými separatisty. Je tedy zřejmé, že existuje spojení mezi přijetím bezpočtu uprchlíků z Blízkého východu a teroristickými útoky. Toho si je vědoma i americká vláda, prezident Donald Trump připustil, že až 15 % vyšetřování teroristických případů se týkalo uprchlíků.

Pokud se vezme v potaz to, že USA přijaly v uplynulém roce 85 000 uprchlíků, jedná se o opravdu šokující číslo. Za uprchlíky se pak považuje méně než 1% celkové americké populace. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek