KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Mayweather před vítězným zápasem s McGregorem zvažoval sázku na vlastní výhru ve výši 100 milionů Kč

Floydu Mayweatherovi se nepřezdívá „Money“ pro nic za nic. Nyní již znovu neaktivní boxer přiznává, že má rád luxus a záplavu zelených bankovek. A to natolik, že občas neváhá investovat do vlastních zápasů.

...

Podle insiderů z Las Vegas, kde se odehrál zápas mezi Mayweatherem a McGregorem, který nakonec skončil vítězstvím prvního jmenovaného na technické KO v desátém kole, Mayweather před zápasem zvažoval, že na svou výhru vsadí 5 milionů dolarů (přibližně 100 milionů Kč).

Lehký sázkový přivýdělek

Tato sázka sice nebyla oficiálně potvrzená, nicméně u čtyřicetiletého boxera by nebyla ničím výjimečným. Sám v rozhovoru pro ESPN přiznal, že čas od času rád sází milionové částky.

Pokud by každopádně boxerský šampion, který včerejším večerem zakončil kariéru s úchvatným skóre 50 výher z 50 střetnutí, na svou osobu zmíněnou částku opravdu vsadil, přišel by si při své výhře na solidní bonus.

Kurz na Mayweathera byl sice nízký, když se pohyboval jen okolo 0,37, nicméně při sázce 5 milionů dolarů by to stále udělalo více než 1 milion dolarů (20 milionů Kč) na zisku.

Naopak pokud si kdokoli vsadil na irského řízka McGregora, mohl při kurzu 2,8 získat při jen stodolarové investici 285 dolarů. Pokud by tedy Ir sázel sám na sebe stejnou částku jako Mayweather a zápas vyhrál, získal by při vsazených 5 milionech výhru v hodnotě 14 milionů dolarů (přibližně 300 milionů Kč).

Oba zápasníci nicméně podobné sázky nepotřebují. Spekuluje se, že si za 10 kol v ringu přišli na částky okolo 100 milionů dolarů tak jako tak.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek