KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

McGregorův sportovní agent: Conora uvidíme do půl roku znovu v akci

Irský bojovník ve smíšených bojových uměních bude opět zápasit, jen se zatím neví, v jakém sportu. McGregor, užívající si odpočinku po srpnovém boxerském zápasu s Floydem Mayweatherem, má před sebou vícero možností. Buď se vrátí do smíšených bojových umění, nebo zkusí po boxu štěstí v dalším pro něj netypickém sportu - wrestlingu.

...

Že by McGregor zkusil wrestlingový zápas, naznačil totiž před pár dny jeho agent, čímž se na devětadvacetiletého sportovce opět upřela pozornost médií.

Hvězda smíšených bojových uměních prohrála v srpnu technickým KO v 10. kole „nejkomerčnější souboj v historii boxu“ s americkou boxerskou legendou Floydem Mayweatherem. Pro mnoho fanoušků to byl splněný sen, pro mnoho příznivců boxu nedůstojné měření sil profesionálů z jiných sportů.

Zápas každopádně McGregorovi vynesl neskutečné peníze, těch ale může být vždy více. Že se McGregor zaměří spíše na velké sportovní zábavné duely, které mají především vydělat peníze, mezi řádky naznačil jeho agent Audie Attar.

„Conor je tahák. Jeho zápasy trhají všechny rekordy v placeném sledování. Ještě se uvidí, zda se vrátí přímo k MMA, ale do půl roku bude znovu zápasit,“ nechal se slyšet Attar.

McGregorovi fanoušci při čekání na jeho další zápas zatím mohou zhlédnout trailer na dokument „Notorious“ o bojovném Irovi, který jde již na začátku listopadu do kin v Anglii a USA. Česká premiéra zatím není ohlášená.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek