KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Meghan Markle se po boku těhotné Kate připojila ke královské vánoční bohoslužbě

Meghan Markle se stala vůbec první snoubenkou, která se připojila ke královské rodině během tradiční vánoční bohoslužby v královském sídle Sandringham. Meghan kráčela v béžovém kabátu a hnědém klobouku ruku v ruce s princem Harrym, když mířila spolu s ostatními členy rodiny do kostela sv. Máří Magdalény.

...

Meghan s Harrym prohodili pár slov s lidmi, kteří se přišli na královskou rodinu podívat

Zdálo se, že Meghan není nijak nervózní z oficiální královské akce, když se po boku prince Harryho usmívala a povídala si s princem Williamem a vévodkyní Kate, na níž už je vidět její třetí těhotenství.

Na mši zamířila také královna Alžběta s vévodou z Edinburghu, či princ Charles s manželkou Camillou. Královskou rodinu zdravily stovky přihlížejících, kteří na ni pokřikovali „Veselé Vánoce“. Meghan s Harrym dokonce s některými z přihlížejících prohodili pár slov.


Mezi těmito lidmi byla i Judith Wallisová, která seděla na invalidním vozíku. Ta uvedla, že Harry poznal jejího maskota, medvídka jménem Maureen, který je maskotem armádní charity SSAFA. „Meghan byla velmil velmi krásná,“ řekla Judith o princově snoubence, s níž podle všeho prohodila pár slov.

Královna Alžběta vzdala hold městům postiženým teroristickými útoky i svému manželovi

Královna Alžběta mezitím využila svého vánočního poselství k tomu, aby ocenila způsob, jakým se města Londýn a Manchester spojila po extrémistických útocích, k nimž došlo během tohoto roku. Královnin předem nahraný proslov bude vysílán ve Spojeném království i v dalších 51 zemích Commonwealthu.


V úryvku, který vydal Buckinghamský palác, 91letá panovnice pochválila „silnou identitu“ Manchesteru, který byl v květnu svědkem sebevražedného atentátu, stejně jako identitu Londýna, který utrpěl útok na Parlament, Westminsterský most a další památky

Královna Alžběta uvedla, že bylo „výsadou“ navštívit mladé lidi, kteří přežili útok v koncertním sále arény v Manchesteru během koncertu americké zpěvačky Ariany Grande. „Vnímám návštěvu nemocnice jako výsadu, protože pacienti, s nimiž jsem se setkala, jsou pro nás všechny příkladem ukazujícím mimořádnou statečnost a odolnost,“ řekla královna.


Alžběta rovněž vzdala hold svému choti princi Philipovi, který se kvůli svému vysokému věku (96 let) už málokdy účastní takovýchto oficiálních akcí. Vánoční mši v sídle Sandringham si však ujít nenechal. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek