KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

„Měl jsi nás očekávat,“ vzkázali Anonymous Trumpovi po odhalení jeho soukromých dat

Hackeři z Anonymous získal soukromá telefonní čísla, adresy i číslo sociálního pojištění patřící americkému kandidátovi na prezidenta Donaldu Trumpovi. Již dříve předeslali, že vyhlásili podnikateli „totální válku.“
...

Na veřejnost unikla i čísla kandidátových právních zástupců

Díky útoku ze strany Anonymous pronikly na veřejnost Trumpovy velice citlivé informace, zahrnující jeho vlastní mobilní číslo, číslo sociálního pojištění i adresu jeho floridského bydliště v Palm Beach. Na světlo světa se dostalo i osobní čísla Trumpovy ochranky a jeho právních zástupců.

„Tato čísla jsou poskytována pouze pro informační účely,“ uvedli Anonymous ve videu zveřejněném na YouTube. „Mohlo by to dopomoci vám všem k nezávislému vyšetřování tohoto rádoby diktátora,“ uvedla skupina na videu.

Zatímco byl nejnovější únik informací označen za „fázi II“ v rámci operace proti Trumpovi, někteří hackeři z řad Anonymous upozornili na to, že data již byla veřejně dostupná nebo že již nejsou přesná.

Hackeři se nyní chystají na velký dubnový útok

Hackeři oznámili zaměření své pozornosti proti Trumpovi dne 16. března s tím, že jejím hlavním cílem je „sjednotit se v boji proti fašismu.“ Anonymous přirovnávají Trumpovo jednání k jednání nacistického Německa.

„The White Rose Society ve Spojených státech opět vzrostla. Pořádají proti Trumpovi protesty a manifestace na podporu muslimů a latinských sousedů,“ uvedli hackeři s odvoláním na společenství, které bojuje proti novodobému fašismu v USA.

Nyní se Anonymous chystají na útok na podnikatelovy webové stránky (psali jsme ZDE). Vyzývají ke spolupráci hackery z celého světa i veřejnost. Útok by měl proběhnout v dubnu.

 

Autor: ElS

Zdroj: Twitter

Foto: Reuters

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Hovada, to co oni chteji je fakticky fasizmuz. Ten se nam tady v Americe rozrusta. Trump to chce vsechno zastavit! Kreteni jsou ti, kteri nechaji Ameriku na pospas cizincum. Vy proti tomu brojite take, ne? Takze chapete co Trump vlastne chce? Zachranit Ameriku. Myslet moji drazi. Myslet.!!!!!