Facebookový profil má na kontě už 1,5 milionu fanoušků

Správci stránek sedminásobného mistra světa z PR týmu Schumacherových na facebookovém profilu uvedli, že vítají každého Michaelova fanouška. „Vítáme každého v Michaelově padoku. Rádi bychom s vámi sdíleli jednotlivé vzpomínky, a jaký lepší start jsme si mohli vybrat než blížící se výročí Michaelova prvního mistrovského titulu,“ uvedli správci. Zároveň přidali heslo „Nepřestávej bojovat,“ které zdobí i úvodní fotografii stránky.

„Od 13. listopadu bude tato stránka naším místem setkávání, které nám umožní shromažďovat a sdílet vzpomínky na mnohé Michaelovy úspěchy. Toto gesto nám poslouží jako poděkování všem úžasným fanouškům,“ uvedli správci stránky.

Profil už má na svém kontě 1,5 milionu sledujících, kteří si zde již mohli prohlédnout fotografie získané během prvního mistrovského titulu, který Schumacher získal v Austrálii dne 13. listopadu 1994. Kromě Facebooku byl spuštěn i instagramový profil a následovat bude nejspíš i profil na Twitteru.


Facebookový profil Michaela Schumachera. Foto: Facebook

Závodníkova rodina udržuje jeho zdravotní stav v tajnosti

Schumacher se v současnosti léčí doma ve Švýcarsku, ovšem jeho současný zdravotní stav zůstává nadále neznámý. Bývalý technický ředitel Ferrari Ross Brawn začátkem tohoto měsíce uvedl, že existují určité „povzbudivé signály“ ohledně Schumacherova zdravotního stavu.


„Rodina se rozhodla vést Michaelovu rekonvalescenci v soukromí a to musíme respektovat,“ uvedl Brawn, který se Schumacherem dlouhodobě spolupracoval. „Byly zaznamenány povzbudivé známky zlepšení Michaelova stavu a my se každý den modlíme za to, abychom takových známek zaznamenali ještě více,“ dodal muž, který je díky úzké spolupráci zároveň blízkým přítelem rodiny.

„O jeho stavu existuje mnoho spekulací, musíme ale respektovat přání rodiny na udržení soukromí. Doufáme však, že jednoho dne uvidíme Michaela opět venku, zotaveného z tohoto strašlivého zranění,“ dodal Brawn.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Flickr