KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Mike Tyson: McGregor zápas proti Mayweatherovi „nepřežije“

Bývalý profesionální boxer a bouřlivák Mike Tyson opět způsobil mediální rozruch. V nadcházejícím ostře sledovaném boxerském zápasu profesionála Floyda Mayweathera se šampionem MMA Conorem McGregorem druhému jmenovanému přes média naznačil, že v souboji nemá šanci.

...

Legenda světového boxu to uvedla v nedávném podcastovém interview Pardon My Take. Podle šampiona v těžké váze Tysona McGregor udělal velkou chybu, když kývnul na zápas řídící se podle boxerských pravidel a ne podle těch ze smíšených bojových umění. Ani dále si Tyson nebral servítky a věří, že Mayweather McGregora v zápase 26. srpna knokautuje.

„Dovádí mě to k šílenství. Myslel jsem, že uvidíme zápas mezi bojovníkem z MMA proti profesionálnímu boxerovi. Že to bude velká show, protože o tomto to přeci mělo být - dokáže boxer porazit zápasníka z MMA?,“ rozčiloval se Tyson.

Ve vzrušeném tónu pokračoval. „McGregor neumí kopat ani pořádně druhého popadnout. S tím prostě nebude mít šanci. „Hloupě“ kývnul na nabídku, která ho na do smrti v boxu zesměšní. Stane se největším chudákem v jeho historii,“ dodal ještě rozparáděný Tyson.

Sebevědomý McGregor se Mayweathera nebojí

Irského šampiona se ale takové řeči evidentně nedotýkají. Na nedávném promo turné k zápasu dokonce vyhlásil, že to bude samozřejmě on, který ukončí Mayweatherovu neporazitelnost, která čítá už 49 zápasů, a to rovnou knokautem.

„Nestane se to jinak. Má malé nohy, chabý střed těla, malou hlavu. V ringu ho zničím, zapamatujte si moje slova,“ prohlásil McGregor před davy v Los Angeles. Poslední srpnovou sobotu v lasvegaské T-Mobile Areně bude evidentně dost horko.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek