KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Mladá matka tří dětí v Anglii unesena a znásilněna gangem šesti přistěhovalců z Iráku, Sýrie a Bahrajnu

Šestadvacetiletou matku tří dětí v britském Sunderlandu údajně omámil a následně znásilnil gang migrantů. Poté, co se o incidentu dozvěděla veřejnost, vypukly v městě hromadné demonstrace.

...

Přidali jí něco do pití?

Žena vypověděla, že si z večera nic nepamaatuje. Dle své výpovědi se probudila pořezaná a potlučená v cizím domě. Je přesvědčená, že ji večer předtím bylo přidáno něco do pití a následně byla unesena a sexuálně napadena.

V souvislosti s tímto útokem, ke kterému došlo 4. září v Sunderlandu, policie již zatkla šest mužů ve věku 20 až 30 let původem z Iráku, Sýrie a Bahrajnu.

Mezitím po tomto údajném útoku propukly v Sunderlandu šestidenní protesty příznivců krajní pravice, které se v mnoha případech zvrhly i v násilnosti a výtržnictví.

Demonstranti rozbili okna domu, který žena označila za místo svého napadení, a utkali se se skupinou odpůrců, které vedli členové místní asijské komunity. Protesty, kterých se účastnilo několik desítek lidí, musela zklidnit až přivolaná pořádková policie.

Nepokoje a protesty krajní pravice

Během potyček byli zraněni dva muži asijského původu, kteří s údajným znásilněním neměli nic společného. Zatčeno a obviněno z výtržnictví a dalších deliktů bylo celkem pět mužů ze Sunderlandu. Kromě výtržnictví bylo proti nim vzneseno také obvinění z držení drog a vlastnictví útočných zbraní.


Členka britského parlamentu za Sunderland Julie Elliottová včera večer vyzvala k uklidnění situace. Oblastní vrchní policejní inspektor Paul Milner k situaci řekl: „Víme, že v sobotu večer tato žena byla v centru Sunderlandu a následně se probudila v pochybném domě na ulici Peel s řeznými ránami a pohmožděninami. Podařilo se jí z domu utéci a v neděli kolem páté hodiny ráno se objevila u svých příbuzných.“

Oběť se domnívá, že byla omámená neznámou látkou přidanou do jejího nápoje. To je samozřejmě velmi vážná věc a víme, že je tím místní obyvatelstvo znepokojené. Pro zvýšení bezpečnosti posílíme hlídky v ulicích,“ dodal Milner.


Autor: jil

Zdroj. Daily Mail

Foto: AFP

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek