KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Muslimové ve Španělsku vyzývají ke sňatkům s křesťankami pro posílení moci islámu

V převážně muslimské čtvrti ve španělské Barceloně se objevily stovky plakátů, které radí muslimským mužům, aby se oženili se španělskými ženami s cílem dalšího šíření islámu. Současně plakáty v této souvislosti zvou zájemce na z řad muslimů na „informační schůzky".

...

Učte své španělské ženy, že islám je tím pravým náboženstvím

Plakáty byly vylepeny v barcelonské čtvrti El Raval a jejich text ponižuje křesťany a vyzývá „bratry“, aby si brali křesťanky. Podle oficiálních statistik z roku 2014 více než polovinu obyvatel této čtvrti tvoří cizinci.

„Je dovolené a doporučuje se, aby se muslimský muž oženil s čestnou a čistou ženou, která patří k „Lidu Knihy“ (křesťanům). Přestože pokřivili a změnili tradici, jsou i tak jejich ženy vhodné pro manželství. Bratři, vstupujte do partnerských vztahů se Španělkami a učte je, že islám je tím pravým náboženstvím. Islámské právo nám říká, že plody takových svazků budou pokračovatelé islámu, kteří ještě více posílí naší komunitu,“ píše se na plakátech.

Text rovněž zve členy muslimské komunity na „informační schůzku“, která se bude konat 14. března v místní arabské restauraci.


Foto: Twitter

Islámští migranti pomůžou s vytvořením nové „Al Andalusie“

Španělská média zmiňují, že barcelonská čtvrť El Raval je centrem muslimských rasistických skupin, které hlásají právo muslimů na návrat do Španělska.

Jedna z těchto skupin se jmenuje „Obnovme svatost v Al Andalusii“ a má na Facebooku více než 40 000 příznivců. Na sociálních sítích publikuje články ve španělštině i arabštině a její název odkazuje na období ve středověku, kdy muslimové po násilném dobytí Španělska tuto zem ovládli.

El Raval patří mezi místa, která jsou muslimským migrantům doporučovaná pro jejich příchod a pomoc s vytvořením nové „Al Andalusie“.

Skupina vyzývá migranty k cestě do Španělska a nazývá je „bratry, kteří se vydali na cestu domů.“ „Máme právo na návrat. Al Andalusie je naším domovem,“ píše se v jednom z příspěvků.

„Skutečnost, že máme andaluské kořeny a že tato země byla kdysi domovem našich předků, nám dává sílu pokračovat v boji za naše právo na návrat a respekt,“ prozrazuje další text.

Gatestonský institut si již v roce 2014 všiml, že výzvy džihádistických skupin za znovudobytí Andalusie „jsou stále častější a důraznější“.

Většina muslimů je přesvědčená, že všechny oblasti, které muslimové ve Španělsku ztratili během křesťanské reconquisty, jsou jejich právoplatným majetkem. Hlásají, že mají právo se sem vrátit a obnovit islámskou vládu.


Autor: jil

Zdroj: Breitbart

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek