KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Muž podezřelý z loupeže zavolal policii poté, co se zasekl v komíně

Muž musel zavolat policii poté, co se během pokusu o vloupání zasekl v komíně a nemohl se dostat ven. Podezřelý jménem Jesse Berube chtěl získat přístup do jednoho z kalifornských barů, ale skrz komín se dovnitř nakonec nedostal a potupně musel sám sebe udat, aby se zachránil. 

...

Zloděje přijeli vyprostit hasiči

Když Berube vlezl do komína, kousek se sklouzl, ale poté se zasekl. V beznadějné situaci se mu podařilo alespoň sáhnout pro mobil a přivolat si pomoc.

Zloděje nakonec přijeli vyprostit hasiči. Policie později uvedla, že 32letého muže nalezla zaseknutého uvnitř komína, odkud byl vyproštěn. K incidentu došlo minulou středu.


Zloděj musel udat sám sebe, aby se zachránil. Foto: Daily Mail

Berube se během incidentu nijak nezranil

„Je tu spousta místa pro Santu, ale musí to být ten správný Santa a ne zloděj,“ uvedl majitel baru. Berube se během incidentu nijak nezranil, policie jej následně zatkla za vloupání.

„Obdrželi jsme hovor od muže, který uvedl, že je uvězněn uvnitř komína. Na místo byla vyslána policejní hlídka spolu s hasičskou jednotkou,“ řekl policejní mluvčí ze Sacramenta.

Neúspěšný lupič musel být z komína vytažen za pomoci speciálního vybavení a poté celý od sazí předán rovnou do rukou policie. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek