KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Muž ze Zimbabwe znásilněn gangem tří žen, které prodávají sperma „pro štěstí“

Gang tří žen unesl, zdrogoval a znásilnil muže ze Zimbabwe. Ženy cílí především na cizince a cestovatele, jejichž sperma pak prodávají „pro štěstí.“ 39letý učitel musel být hospitalizován poté, co jej ženy zanechaly ležet zraněného na kraji silnice. 

...

Ženy nalákaly svou oběť do auta, tam jí podaly uspávací nápoj

Muž z Makoni v Zimbabwe byl ponechán u silnice s vážně pohmožděnými genitáliemi, lékaři z nemocnice Waza poté našli další známky sexuálního zneužití. Policie se nyní snaží najít tři ženy, které jsou součástí gangu, který napadá hlavně cizince a cestovatele a prodává pak jejich sperma.

Napadený muž řekl policii, že mu byla nabídnuta cesta v tmavě modrém BMW s jihoafrickými registračními čísly, které řídil muž, když čekal na autobusové zastávce dne 2. července. Když muž do auta nastoupil, seděly tam tři ženy. Ty mu nabídly údajně nealkoholický nápoj, ale po jeho vypití ucítil závrať a usnul.

Útočnice vyhrožovaly muži pistolí

Druhý den se znásilněný muž probudil v malé temné místnosti s chybějícími 120 dolary a s pohmožděnými pohlavními orgány. Poté přišly dvě ženy a požadovaly pohlavní styk, ale on to odmítl. Ženy pak vytáhly pistoli, vyhrožovaly mu, že jej zabijí a svázaly mu ruce.

Donutily jej, aby vypil další nápoj a poté mu jedna z násilnice sundala oblečení a znásilnila jej. Poté s ním měla nechráněný sex i druhá žena i přes to, že jí její kolegyně říkaly, ať s tím přestane. Dne 4. července podezřelé nasadily muži čepici přes obličej a daly jej znovu do auta. Poté jej pohodily u silnice v obci Maruta, kde si jej všimli kolemjdoucí a zajistili jeho převoz do nemocnice.

Není to poprvé, kdy se gang zaměřil na někoho v Zimbabwe. V roce 2011 byly tři ženy zatčeny poté, co odvedly muže na silnici mezi Gweru a Harare, kde jej znásilnily. Policie u nich později našla 31 kondomů plných spermatu.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek