KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Náctiletý migrant před soudem za znásilnění 90leté ženy vracející se z kostela

Před soudem v německém Düsseldorfu stanul 19letý migrant z Maroka, který v říjnu loňského roku znásilnil 90letou ženu vracející se z kostela. Migrant po důchodkyni chtěl peníze. Když mu řekla, že žádné nemá, začal ji škrtit a při tom ji znásilnil. 

...

Útočníkovi hrozí až 15 let odnětí svobody

19letý muž španělsko-marockého původu byl obviněn ze znásilnění, ublížení na zdraví a krádeže, za což mu hrozí souhrnný trest až 15 let ve vězení.

Jeho obětí se stala 90letá žena, která byla v düsseldorfském kostele sv. Lambertuse zapálit svíčku. Když z kostela dne 2. října loňského roku odcházela, narazila na mladíka, který na ni začal křičet, ať mu dá peníze.

Žena mu však řekla, že žádné nemá a mladík ji na to konto odtáhl stranou, stáhl kalhoty a zatímco ji škrtil a tahal za vlasy, tak ji i znásilnil.


Záběr útočníka z bezpečnostní kamery. Foto: Daily Mail

Policie zadržela migranta několik týdnů po útoku

Po činu ukradl násilník z ženiny kabelky klíče od jejího domu a napsal si její adresu. Neexistuje však žádný důkaz o tom, že by se do jejího domu opravdu vloupal.

Žena útok přežila, ale se zraněními musela být převezena do nemocnice. Policie zadržela násilníka několik týdnů po útoku na základě stop DNA, které zajistila na místě činu. Ty se totiž shodovaly se vzorky, které mu byly odebrány již v květnu roku 2016, kdy byl zatčen za jinou krádež.


Autor: ElS

Zdroj: The Local

Foto: Wikimedia

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek