KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Náctiletý migrant z Maroka, který znásilnil 90letou ženu, odsouzen k pěti letům vězení

Německý soud odsoudil mladého muže marockého původu k pěti letům vězení za znásilnění a napadení 90leté seniorky. 19letý obžalovaný na ženu zaútočil loni v říjnu, když se vracela z kostela. Migrant ženu napadl poté, co mu odmítla dát peníze.

...

Útočník byl souzen dle zákona pro mladistvé

Státní soud v Düssledorfu odsoudil obžalovaného Maročana dle zákona pro mladistvé za znásilnění, loupež a ublížení na zdraví. Muž, jmenovaný pouze jako Souhayl M., se u soudu k útoku přiznal a uvedl, že jednal pod vlivem alkoholu a kokainu.

Obžalovaný, který je marockého původu, vyrostl ve Španělsku, kde byl v minulosti odsouzen za držení drog a jiné trestné činy.

Maročanovi původně hrozilo až 15 let odnětí svobody

Souhayl M. uvedl, že do Německa přišel v roce 2016 kvůli tomu, že mu ve Španělsku hrozilo vězení.

Muž na ženu zaútočil poté, co se dne 2. října loňského roku vracel z kostela. Když na ni zakřičel, aby mu dala peníze a ona neuposlechla, tak ji napadl a znásilnil. Během činu ji škrtil a tahal za vlasy, poté jí ukradl klíč od jejího bytu a zeptal se na adresu. Napadená žena musela být následně ošetřena lékařem.

Policie následně útočníka vypátrala za pomoci vzorku DNA. Útočník byl za svůj brutální čin navzdory očekávání delšího trestu i kvůli jeho trestní minulosti odsouzen k pouhým pěti letům ve vězení.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek