KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Nadal rozzuřil tenisové fanoušky poté, co nechal sběrače míčků vyhodit svůj odpadek

Španělský tenista Rafael Nadal na letošním Wimbledonu neměl svůj turnaj. Jeho cestu za vítězstvím zhatil na začátku týdne lucemburský tenista Gilles Müller v několikahodinové bitvě v osmifinále, navíc neunikl kritice poté, co do dvou metrů vzdáleného koše nevyhodil víčko od lahve a podal jej sběrači míčků.

...

Nadalovo něšťastné pondělí

Všimli si toho pozorní diváci na televizním záznamu pondělní pětisetové bitvy, kterou Müller nakonec překvapivě vyhrál 3:2. Na Twitteru se pak strhla kritika Nadalova chování a jeho žádost o vyhození uzávěru od lahve vyvolala u fanoušků rozruch.

Pondělní den zápasu byl vůbec pro Nadala všelijaký. Nejdříve se při rozcvičování bouchl hlavou o rám dveří, posléze prohrál zápas, ve kterém byl považován za favorita. Krátké video, kdy během střídání stran s Lucemburčanem podává víčko sběrači, který s ním rychle odbíhá k blízkému koši, se stalo na sociálních sítích rychle hitem – a pro Nadala nechtěným mementem.

Jodi Phillipsová to okomentovala: „Nadal asi potřebuje brýle, když ten koš vedle sebe nevidí!“

Uživatel @louisbishop si taky nebál přisadit: „Kámo, ten koš je ani ne dva metry daleko!“

A např. ani Jill Robinsonová nebyla smířlivější: „To si Nadal neuvědomil, že má koš přímo napravo od sebe, kam může víčko sám vyhodit?“

Někteří diváci se Nadala zastali, že si jednoduše v daný moment neuvědomil, že sedí vedle koše. Daný moment si španělská hvězda ale za rámeček nedá.  Na konci prohraného zápasu mu však diváci v All England Clubu stejně tleskali vestoje, za což jim dvojnásobný wimbledonský vítěz poděkoval a rozdal svým fanouškům několik podpisů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek