KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Nejmocnější žena Pegidy vyzývá veřejnost: „Vezměte do rukou vidle a chraňte Evropu!“

Nejmocnější žena německé krajně pravicové občanské iniciativy Pegida učinila mimořádnou výzvu pro veřejnost. Tatjana Festerlingová vyzvala, aby veřejnost „zapomněla na slušnost“ a bojovala proti „sexuálnímu džihádu,“ který je zaměřen na ženy ze Západu.

...

„Už není čas na slušnost“

Tatjana Festerlingová (51) je druhou nejvýše postavenou osobou ve vedení anti-islamistické německé občanské iniciativy Pegida (Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu). V rozhovoru pro britský server Daily Mail Online tato žena uvedla, že „politická korektnost“ vystavuje ženy a homosexuály riziku napadení ze strany migrantů.

„Už není čas na slušnost. Pokud se nám nepodaří vzít do rukou vidle a bojovat proti islamizaci Evropy, jsme ztraceni,“ uvedla Festerlingová. Její poznámky vzbuzují obavy, že ožívající krajní pravice zneužívá migraci k vzestupu rasové nenávisti.

Taking a stand: Tatjana Festerling, 51, told MailOnline that people should fight the

Tatjana Festerlingová v Drážďanech, kde Pegida vznikla.

V jedné z drážďanských kaváren poskytla Festerlingová za doprovodu bodyguarda rozhovor, ve kterém řekla: „Pegida je jediná, kdo se nestará o politickou korektnost. Nás to prostě nezajímá. Nemáme žádné zábrany ani strach.“

„Jsme na vzestupu po celém světě, znovu získáváme území, která byla ztracena díky politické korektnosti. Muslimský šátek by měl být zakázán a radikální mešity uzavřeny. Musíme jim učinit zdejší život nepříjemným,“ uvedla Festerlingová.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:  Čech žijící poblíž německého uprchlického tábora: „Lidi tu byli zvyklí na klid, teď chodí se strachem i venčit psy.“

Festerlingová podporuje návrh Frauke Petryové na právo migranty střílet

Stejně jako předsedkyně německé strany AFD Frauke Petryová i Tatjana Festerlingová zastává názor, že by se měli nelegální migranti po překročení hranic střílet, nelze-li situaci řešit vězením, či okamžitou deportací.

„Migranti by měli být nuceni se registrovat na policejních stanicích a v mnoha případech by měli být deportováni. Když nelegálně překročí hranice a nebudou moci být zatčeni, je třeba je střílet,“ pokračuje členka vedení Pegidy.

„V době míru jsme my Němci slušní a chováme se k cizincům hezky. Ale v dobách, jako je tato, musíme na slušnost zapomenout. Do pr**** se slušností! Boj proti islamizaci je rozhodující bitvou,“ řekla Festerlingová. Její poznámky následovaly poté, co Pegida vedla demonstrace po celém světě, některé z nich vedly k násilnostem.

Activists against migrants shout slogans as they participate in a protest organized by the anti-Islam group Pegida, in Calais, France, February 6

Pegida pořádá demonstrace po celém světě.

Experti se obávají této eskalace rétoriky krajní pravice, která vyvolává obavy z nepokojů po celém kontinentu. „Lidé jsou kvůli masové imigraci na pokraji paniky a Pegida se na tom snaží profitovat,“ řekla Vidhya Ramalingam, členka německého Institutu pro studium radikalizace. „Je to velice nebezpečný moment, protože lidé cítí, že ztrácí kontrolu a uchylují se k násilí,“ dodala.

Festerlingová dokonce porovnává přístup levice k migrantům se „stockholmským syndromem.“ „I když se imigranti dopouštějí sexuálních útoků proti ženám a útoků proti homosexuálním mužům, levičáci jim dávají růže,“ tvrdí druhá nejvýše postavená vůdkyně Pegidy.

Pegida využívá extrémních případů k dokázání toho, že je Evropa islamizována

Festerlingová také dodala, že je islamizace Evropy „v plném proudu“. „V kostelech jsou odstraněny krucifixy, v mateřských školách zakázáno vepřové, na ulicích hlídá policie šaría a celé západní Německo je „chalífátem. Islám je zvrhlá ideologie,“ tvrdí Festerlingová.

„Vím, jak Pegida funguje,“ říká Rene Jahn (50) z Německa. „Lidé jako Tatjana najdou několik extrémních izolovaných příkladů a tvrdí, že je to tak v celém Německu. Snaží se jen vybičovat paniku,“ dodal Jahn.

Offensive: Pegida banners showing the face of Chancellor Angela Merkel depicted as a pig and a nun

Pegida protestuje proti politice kancléřky Angely Merkelové. Foto: EPA

Festerlingová se k Pegidě připojila v roce 2014 poté, co byla vyhozena ze svého zaměstnání, jakožto PR manažerka u dopravního podniku za podporu koalice fotbalových firem s názvem „Hooligans proti saláfistům.“ Pravicová aktivistka také ztratila svou pozici v krajně pravicové straně AFD (Alternativa pro Německo) a obrátila se k radikálnější Pegidě, kde nahradila jinou ženskou vůdkyni, Kathrin Oertelovou. 

 

Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Jake Wallis Simons

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (47 příspěvků)

Komentáře (47)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Má pravdu,ta žena.Ale nejdříve musí někdo,nejlépe němci, demokraticky kalašnikovem odstranit soudružku Merkelovou,Junkerse,Schulze a další nedonošené retardy v Bruselu,které se snaží ovládnout Evropu.!A pak lokaje typu Sobotky,Zaorálka a další vítače.A ČT by měla povinost v přímém přenosu ukázat,jak civilizovaní evropané hrnou buldozerama muslimy z Evropy.Do moří,které omývají Evropu je jich dost.Jenže to nechce jen kecat,ale konat!!Vojáci ČSLA v záloze jsou připraveni chránit české lidi.Vítači a neziskovky,které z daní poctivých lidí parazitují,zakázat a jejich velitele vojenským soudem odsoudit a hned trest vykonat!
souhlas ( paleček nefunguje)
kdyby to šlo, dám ti xkrát like
Souhlasím. Můžete si na You Tube najít: Výklad budoucnosti ČR z palmových listů v Indii. Tam to všechno je. Pokud si nebudeme hájit svoji zem, tak o ni přijdeme!
ˇUplná pravda lidi by měli vzít veškeré nástroje a jít bojovat,vidle,cepy, kalašniky a všechny nájezdníky oddělat,včetně politiků kteří toto svinstvo podporují
souhlas
Palečk nahoru bratři vojáci. Vidle budou gut. Buldozery taky.
Na ně platí spíše cvičené divoké prasata.....a kdyby ho napadlo některé zastřelit,tak je sežerou,pokud možno za syrova !!!!!!!!
U nna velmi rozumná to žena.Služil som v Prahe na hrade a viem,ako dopadla defenestrácia.tak by mali nemci skoncovať aj s Merkelovou .A za chvíľočku by bol v europe pokoj.A stým striľaním darmožráčou na hraniciach plne suhlasím
Naprosto s ní souhlasím. Strach je na místě a je třeba jednat. Nebo se život jak ho známe vytratí a jaká budoucnost bude čekat naše děti????? Úplně mě mrazí s představy v čem by mělo moje dítě žít.... Udělala bych cokoli jen aby mohl žít svobodně a beze strachu
Taťjano, souhlasím s tebou a hodně moc našich lidí také ! Budeme se bránit i těmi vidlemi a vším co nám přijde do ruky ! Neobětujeme naše děti přivandrovalcům a středověkým lidem, kteří neznají úctu k životu a ani k sobě samým. Nebudeme přihlížet nečinně k našemu zániku !
Možná má Merkelová nějaký užitečný záložní plán....třeba jak vyrobit s muslima mydlo......
Kde je obrana demokratickych hodnot,za kterou cele generace bojovaly.To k cemu vyzyvate je teror.Ano Evropa je ohrozena ,ale je nutno ji branit DEMOKRATICKY! Pokud by zvitezila Vase ideologie kdo bude na odstrel priste?Kazdy mame neco ci nekoho co nebo kdo se nam nelibi budeme to resit odstrelem?Budte ubezpeceni,ze i Vy mate sve ideologicke odpurce a ti budou take smet strilet?Kdo bude rozhodovat kdo je a kdo neni na odstrel? MYSLETE!!!!!
Milý Jirko ,žádný demokratický způsob jak je sem nevpustit není. Všechny mechanismy selhali, vláda nás zaprodala. Jak píšete i my co tak nedemokraticky smýšlíme máme své odpůrce, ale i vy přesto, že jste tak humánní máte stejného nepřítele. Jsou to fanatici, nejsou jako my a nikdy nebudou, že se tu integrují je naprostá kravina. Kdo "myslí" dívá se do budoucnosti a ta nevypadá zrovna růžově :-( Takže myslete hlavně vy!!!!!!!!!! Kdyby to bylo na mě rozdělila bych Evropu na 2 díly. Na jedné půlce odpůrci migrace a na druhé její příznivci a mezi zeď jak krávu a vidělo by se jak by se kdo měl. Na mé půlce by byl klid a na té Vaší... ?????? Mít volbu je přece demokratické ;-)
Ve jménu DEMOKRACIE je Evropa likvidována to snad vidíte taky . Jaký je váš návrh na zachování Evropa bez zotročení středověkem ? Na pochopení situace stačí použit se z dějin, současnosti a selský rozum.
Teoreticky máte pravdu. Ale demokracie selhala! Jak chcete bránit demokraticky Evropu proti někomu, kdo na potkání řeže hlavy? A slovo demokracie v životě neslyšel? De facto obhajujete politickou korektnost...Ale kam jsme se s ní dostali..??..To je špatně. Okamžitě zavřít hranice EU po vzoru Austrálie. To politici neudělali, tak se veřejnost začíná radikalizovat. Co jí zbývá??? Má se nechat bezmocně znásilňovat, zabíjet a okrádat? Má odvádět daně, za které bezpracně budou žít cizí??? Proč? To nemá logiku...Politici selhali a o tom to je!
Rozhodovat bude jestli jsi muslimak co je vlastně diagnóza bohužel zaměnena za náboženství
Já nevím,ale žádné demokratické hodnoty neznám,znám jen civilizační.......mohl by jsi nám vysvětlit,když se o tom tak zasvědceně vyjadřuješ,co to jsou ty demokratické hodnoty ?
Oni přichází do NAŠÍ země a vnucují nám jejich pravidla za naše peníze! To mi bohatě stačí na to aby až nějakého potkám v mém bydlišti, vzal má pravidla a aplikoval je na něj!
Oni vtrhli do NAŠÍ země a vnucují nám jejich pravidla (k pláči je že za naše peníze), tak že ubezpečuji každého že se demokraticky rozhodnu že ve chvíli kdy potkám jakéhokoliv z těchto šmejdů v místě mého bydliště, oplatím mu stejnou mincí a postoupím preventivní opatření k ochraně mých blízkých!
Naštěstí jsou i v Německu lidi, který to mají v hlavě v pořádku a i když jich zatím není většina, brzy se to zlomí, ten den, kdy se všechno změní, se už blíží.
S tím souhlasím. Lidé bděte!!! Na You Tube je video: Výklad budoucnosti České Republiky z palmových listů z Indie. Tam je vše. Pokud si nezačneme hájit svoji zem a nepošleme je všechny zpět do jejich země, tak o naši zem přijdeme!
Souhlas
Ta tetka(Merkelová) je ale beztak jen loutka kterou někdo hraje divadlo.Těch šmejdů je tam víc.Nechápu v čem je problém udělat jim doma(odkud sou uprchlíci)pořádek i za cenu nějakých obětí(kolik jich zařve na cestě) a pokud budou chtít,udělat agentury a ty schopné vzít jako pracanty za určitých podmínek.Tak jako když jdou naši makat do světa.Vše je ale pochycené.pokud by někdo chtěl,je to si myslim rozumný a reálný přístup vgýhodný pro všecky.Ale ne,radši je necháme at si to tu upraví k obrazu svému.S tím at jdou někam!
Až se to v Evropě vysere tetka bude první co odletí do Austrálie nebo jižní Ameriky soukromým tryskačem svine
Pardon za ty překlepy
Všechny střílet a střílet,žádné slitování s nájezdníky a včetně těch ubohých politiků kteří s tímto souhlasí
jak se ukazuje tak politicka korektonst kdy vas oznacuji za rasistu, xenofoba,pravicaka jen kvuli tomu, ze mate strach posilat dite do skoly se absolutne vymyka kontrole politikum. to neni nazor par pomatencu ale je to nazor uz velke casti obyvatelstva, ze proste islamsky svynstvo do evropy nepatri a evropa by se ji mela zbavit. bohuzel evropa je v poslednich padesati letech ovladana priposranky a humanisty kteri se stydi rictcokoliv spatneho na jakoukoliv mensinu aby nebyli nahodou oznaceni za neco tak spatneho ajko nacionalistu. je mi z toho uprimne zle a pri pristich volbach se doufam budou politici divit
EU zasiahol mor. Diagnóza sa volá DEBILIZÁCIA.
Je třeba i u nás volit strany, které mají ochranu národa jako prioritu.
Ak sa nevzburime všetci je snami koniec A hlavne našimi deťmi zle.hlavy štátov EÚ sú zradcovia čo nás odsúdili na ....
Má naprostou pravdu. A není to její vina, že musí takhle mluvit. Stát selhal, občané státu jsou ohrožování a stát se chová korektně k násilníkům....Je to normální???
Nevidím jediný důvod ke korektnosti, ze strany evropanů k emigrantům....jest-li se neumějí chovat, jako hosté, tak ať táhnou odkud přišli.Jinak, ta dáma má hrubou pravdu, není čas na nějaké převychovávání přivandrovalců a nechcou-li respektovat národnostní tradice země, nechtějí se asocializovat do společnosti, snaží se utlačovat domácí občany, zdominovávat společnost svými nekorektními požadavky ať již politickými, či náboženský- mi a chtějí vnucovat své pohledy a názory na společnost domácím občanům, nemají zájem se podřídit domácím právům a zákonům, ....tak ať táhnou pryč, nikdo je sem nevolal a nepovolil jim se chovat jako dobytek k tubylým obyvatelům.....a když se chovají násilně, jak dosud ukazovali, tak kdo se nechce podřádit a bude vystupovat agresivně, jako agresor, musí být nutně zlikvidovám a pokud to nedělá vláda a nebo její silové složky, potom nutně občané - obyvatelé toho, kterého státu k tomu mají nezadatelné, neodiskutovatelné právo, právo bránit a hájit svoji zemi proti agresorovi a i se zbraní v ruce....a současně vyhnat neschopnou, či kolaborující vládu s nepřítelem....
Není třeba je nějak rozlišovat, muslimy střílet na potkání a ty co jim pomáhají taky!
Od první vlny říkám - ano, postarejme se o ženy, MALÉ děti a staré lidi, kteří to skutečbě potřebují. Ale VŠICHNI muži (a v jejich kultuře je v 15-ti letech dospělý!) by měli být okamžitě po vstupu do země shromažďováni v táborech, počítáni, a v okamžiku naplnění kapacity letadla, deportováni do země původu. Tam ať si (třeba se zbraní v ruce) vyřeší konflikt. A až bude vyřešeno, posaďme do letadel jejich ženy, děti a starce a vraťme je domů. Myslím, že tohle řešení by vyhovovalo všem. Snížila (ne-li zastavila) by se kriminalita imigrantů, snížilo by se zatížení státních rozpočtů a v neposlední řadě by se zmenšila i xenofobie v EU. Co vy na to, páni politici?.....
Nemám slov, co očekáváme od Západu, kde ministersky předseda se "vdá" za muže, další min. předseda je souzen za pedofilie, další se fotí se sukni a lodičkami jako žena? Prvně musíme tu havětí dat tam kde patří a a pak si uděláme pořádek doma!