KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Německá Sestřička následovala falešné volání o pomoc, místo toho byla znásilněna 5 „africkými“ muži

Policisté z německého Hamburku pátrají po svědcích brutálního útoku, během něhož byla znásilněna zaměstnankyně zdejší nemocnice. Sestřička byla v bezvědomí tak dlouho, že u ní došlo k podchlazení. Vyšetřovatelé nyní pátrají po gangu pěti mužů zřejmě afrického původu, kteří ženu vylákali na volání o pomoc. 

...

Park, ve kterém k útoku došlo

Útočníci ženu zbili do bezvědomí

Napadená 28letá žena zrovna mířila ke svému autu poblíž nemocnice Asklepios, když zaslechla volání o pomoc přicházející z blízkého parku. Zdravotní sestřička volání následovala, ale jakmile vtrhla do ztemnělých prostor parku, vrhlo se na ni 5 mužů.

Ti ji brutálně zbili do bezvědomí, podle policie došlo i ke znásilnění. Muži podle pozdější výpovědi napadené ženy mezi sebou během útoku nemluvili německy. V této fázi vyšetřování zatím není známo, zda násilníci přišli do Německa spolu s vlnou nově příchozích migrantů nebo nikoliv.

Mladá žena zůstala po přepadení ležet v parku v bezvědomí, po probuzení si přivolala pomoc. Když na místo přijeli záchranáři, zjistili, že je žena podchlazená a na některých místech má roztržené oblečení.

Policie již vydala popis podezřelých

Policie nyní pátrá po možných svědcích hrozivého útoku, na základě výpovědi napadené ženy už zveřejnila i popis útočníků.

Všech pět mužů bylo „afrického vzhledu“. Čtyřem z nich bylo mezi 20 a 30 lety a na sobě měli tmavé oblečení. Pátý muž byl podle napadené zdravotní sestřičky starší (kolem 40 let), byl vyšší než ostatní a měl výrazné „světlé skvrny“ na obou tvářích. Tento muž byl silnější a měl na sobě zelenou nebo tyrkysovou košili s pruhy a tmavou bundu.

Německem otřáslo v poslední době již několik podobných sexuálních útoků, v mnohých případech za nimi stáli nově příchozí migranti. Země také řeší zpřísnění aktuálních bezpečnostních opatření v reakci na předvánoční teroristický útok v Berlíně.


Autor: ElS

Zdroj: Express

Foto: Marco Zitzow/BILD

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek