Útočník by značně opilý

57letý muž přijel na místo činu v obci Kleve poté, co mu jeho dcera do telefonu řekla, že ji sleduje nějaký cizí muž. Když přijel otec na místo, uviděl svou dceru téměř v bezvědomí a u ní útočníka, který se z ní snažil strhat šaty. Syřan dívku zatáhl kus od silnice do křoví, kde se ji chystal znásilnit.

Otec začal ihned jednat, vrhl se na opilého útočníka, strhl jej ze své dcery a několikrát jej udeřil. Poté jej držel na zemi až do přivolání policie a sanitky. Hlídka převzala značně opilého útočníka do vazby. Syřan nyní čelí obvinění z napadení a pokusu o znásilnění. Dívka byla po incidentu převezena do místní nemocnice, krátce na to byla propuštěna.

Syřan byl obyvatelem zdejšího azylového domu

K incidentu došlo v neděli ráno, když se 23letá dívka kolem 5:30 vracela domů z diskotéky. K dispozici nebyl žádný taxík a tak se rozhodla jít zhruba 3 kilometry domů pěšky. Mladá žena ze strachu zavolala svému otci, když si všimla, že ji pronásleduje cizí osoba. Přecházela ze strany na stranu silnice a muž ji stále sledoval.

Otec vzal ihned po telefonátu do rukou svoji koloběžku a rozjel se za dcerou. Naštěstí stačil přijet včas, než došlo k něčemu vážnějšímu. Podle policie je útočníkem 23letý Syřan, který obývá domov pro žadatele o azyl v Kleve.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Wikipedia