KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

„Nenávist je zpět,“ píší německá média, uprchlíci zažehli nejhorší vlnu násilí od dob nacismu

Německo bylo v posledních několika měsících svědkem nejhorších občanských nepokojů a politicky motivovaného násilí od dob nacismu. Politici, policisté, novináři a hlavně uprchlíci se stávají stále častěji terčem útoků nespokojených protestujících, kteří kritizují politiku otevřených dveří své země. 

...

Bezpečnostní složky v Německu nevylučují, že dojde i ke smrtelným útokům

Uprchlická krize výrazně změnila Německo, a zatímco kancléřka Angela Merkelová věří, že vše dopadne v konečném důsledku dobře, začínají se v zemi otevírat temné paralely s minulostí. „Nenávist je zpět“, ohlásil zpravodajský časopis Der Spiegel.

„Ale tohle už nezůstane jen u sloganů a plakátů, politikům je vyhrožováno šibenicí, což už začíná být velice znepokojivé", uvádí časopis. „Bezpečnostní představitelé sledují novou úroveň násilí. Spolkový kriminální úřad nevylučuje, že by mohlo v budoucnu dojít k úmrtí", píše se v článku.

Zatím nejhorší fyzické napadení se odehrálo dne 17. října loňského roku, kdy měla svou kampaň Henriette Rekerová, politička a kandidátka na starostku, která je pro udílení azylu. Incident se odehrál v Kolíně nad Rýnem, když Rekerovou téměř zabil bodnutím do krku neonacista odporující přijímání migrantů. 

Čtěte také: Německo přiznalo: Migrační krize je naší chybou

Útoky na uprchlíky či představitele, kteří je brání, jsou téměř na denním pořádku

"Znamená to, že hrozí úpadek jako v době Výmarské republiky, kdy byly násilné politické střety samozřejmostí?", zeptal se Spiegel s odkazem na chaos po první světové válce, kdy se v Německu postupně projevil nástup nacismu.

K dalšímu incidentu došlo v severním německém městě Wismar. Dva syrští muži zde byli napadeni neonacisty s baseballovými pálkami. Jeden z mužů je stále ve vážném stavu v nemocnici.

Podobný útok proběhl o víkendu v Magdeburgu, kde desítky neonacistů s baseballovými pálkami zaútočili na uprchlíky. Místní politik označil útok za "davový lynč". V Pirně u Drážďan byli minulý pátek napadeni dva muži, Libyjec a Maročan. Zaútočil na ně gang 25 neonacistů. Minulý týden byl napaden Syřan, tentokrát v Hannoveru. Muž byl zatlačen ke zdi pěti násilníky, kteří vylezli z auta, aby muže zbili. Utekli hned po příjezdu policie. Množí se také případy žhářství, jehož nejčastějšími cíli jsou azylové domy a ubytovny pro migranty.

O víkendu byly zaznamenány nepokoje také ve Freitalu ve východním Německu, kde se na začátku roku místní krajní pravice pokusila zabít místního levicového politika prostřednictvím bomby v autě. V Sehnde nedaleko Hannoveru hodil žhář Molotovův koktejl na dům, kde byly ubytovány tři uprchlické rodiny. Nikdo nebyl zraněn a pachatel byl následně zatčen.


Čtěte také: Britská novinářka na Sicílii: „Brutální pravdou je, že sem nepřiplouvají žádní skuteční uprchlíci“

Cílem neonacistů jsou často i levicoví novináři

Ve výčtu útoků se dá pokračovat i nadále a nejde vždy pouze o útoky na uprchlíky. V Bambergu před dvěma týdny policie zabránila bombovému útoku, když se zmocnila podomácku vyrobené bomby patřící pravicové skupině. Pokud by byla bomba použita, zcela jistě by způsobila smrt a vážná zranění všech okolo.

Útokům se nevyhýbá ani hlavní město, v Berlíně se minulý pátek krajně pravicoví útočníci snažili zmlátit novináře Helmuta Shumanna, který psal články podporující uprchlíky. Útočníci na něj křičeli "ty levičácký prase" a on sám se zranil při pádu, když na něj útočníci doléhali. 

Novinář na to konto vydal sloupek s titulkem: "Opravdu se toto v naší zemi děje?". Uvedl zde několik dalších příkladů napadených novinářů a popsal také shromáždění pravicového hnutí Pegida v Drážďanech.

Po celé zemi se s náporem násilí potýkají také policisté. Na východě Německa v Meerane se 80 demonstrantů pokusilo zablokovat autobusy vezoucí 700 uprchlíků do různých oblastí. Nejméně půl tuctu policistů bylo při tomto zásahu zraněno, když na ně dav házel zapálené předměty. Týden před tím se policie snažila chránit dalších 700 migrantů, kteří přijeli vlakem z Pasova. Tři policisté byli zraněni při rvačce, když se snažili uklidnit dav 400 protestujících Němců. 


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Flickr (CC BY-SA 2.0)

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (73 příspěvků)

Komentáře (73)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne.Kancl. Merkelová a prez.Gauck to přehnali svoji vstřícností k migrantům.Největší zátěž nese Bavorsko.
Přesně, nechápu tu naivitu politiků kteří si myslí že hrdý něm. národ který se dokázal vyškrábat z bídy po 2. sv. válce a dostat na ekonomickou špičku Evropy teď všechno své bohatství mlčky vezme a dobrovolně rozdá migrantům. Kopou si hrob a jeslti to nevidí pak asi opravdu budou jednoho dne viset protože jim moc zatenmila oči a mysl.
A čo čakali, že nemci sa nechajú len tak porobiť nejakej bande? kto vymyslel že miesto jednotlivých národov tu má byť euronárod zmiešaný s tých parchantov a našich dievčat s IQ 90 sa veľmi prerátal. Môžu byť štáty v NATO ale ľudia si budú brániť svoje krajiny. Ak bude vojna tak bude proti NATO a korporáciám.
Asi se těm dvěma, ale hlavně těm ze zámoří nelíbil celosvětový mír. Tak si na nás vymysleli takovou habaďúru. A bojím se, že z toho jen tak lehko nevyvázneme. Určití lidé nás totiž tolik nepotřebuji a chtějí šéfovat všemu, co nám naše krásna planeta dává.
To není vstřícnost,to je genocida na vlastním národu.Stejně jako ten levoboček Dienstbier a alkoholička Šabatová a stovky jakoby ochránců...Je to hlavně byznys,nebo si myslíte,že to dělají zadarmo???Jen se divím,že je ještě nikdo "nepoučil".Fotr toho gaunera stříhal napůl ožralý dráty,synáček s americkým pasem kope do českých lidí a podporuje islamizaci Evropy ,Šabatová,zvyklá chlastat u Havla tuzexový chlast chce pro islámský vrahy bez pasů volnost a pohyb,aby mohli znásilňovat a vraždit,protože už půl roku neměl možnost ojet žádnou ovci,nebo kozu...chartysti,díky,je škoda,že na vás byli komouši tak hodní,měli jste skončit v Rusku a makat a makat a makat a hlavně tam někde na Sibiři zůstat!
Napriek tomu, sociologický prieskum ukazuje, že 55% Nemcov si želá Merkelovú v kresle kanclérky. Merkelová prijala nomináciu na 4 volebné obdobie ( pokiaľ sa nejedná o propagandu). Ak je tomu tak, potom si Nemci nič iné nezaslúžia len tu Merkelovú...
Když se Evropané nedokáží poučit z historie, tak si ji budou muset zopakovat.
Já se jenom obávám, že až se nějaké hnutí vymkne z rukou a začne získávat obrovské množství přiznivců, dopadne utrpení na mnoho nevinných lidí. Znám řadu přistěhovalců, kteří u nás žijí spořádaným životem, někteří z nich dokonce měli svatbu v kostele a naši kulturu mají velmi rádi. Na druhou stranu nějaký rozzuřený nácek s baseballkou se jich určitě nebude ptát, jestli jsou z Blízkého východu, Mexika, nebo Bangladéše ... v tu chvíli už to bohužel asi bude každému jedno. Pokud jsou občané nespokojeni s tím, co politici dělají s jejich zemí, mají jednoznačně právo to dát najevo. Násilí ale bude plodit jenom násilí a je jen otázkou času, než zemře někdo, kdo nemá nic společného ani s podporou, ani s odporem k migrantům. Jestli si chtějí davy na někom vylít zlost, mohou vyhodit Merkelovou a spol z oken Reichstagu, ale mlátit bezhlavě každého, kdo se vám nezdá, to taky udělá jen bezmozek.
Tady nema co delat ani jeden.
Milý Kubo, Ty jsi zřejmě mladý a nezkušený životem. Když se kácí les tak hold létají třísky ! Ale Kubo ten nespokojený lid ten les nevysadil ! Tak to bohužel chodí a nikdo to nezmění. To se neustále opakuje co je lidstvo na světě.
A koho to zaujíma? Keď sa rúca les lietajú triesky. Myslím si že policajti aj vojaci sú na strane ľudí a prejaví sa to v tom najsprávnejšom čase. V jednote je sila, pamätáte si?
nevím, kde se berou ty teorie, že jsou to všechno neonacisti.... Jsou to prostí lidé, kteří mají po krk všeho toho znásilňování jejich země, vysáváním sociálního systému počínaje, násilím na jejich ženách konče. Vim moc dobře, jak asi musí být frustrováni neochotou jejich politických zástupců naslouchat občanům. Pak se vlády nemůžou ničemu divit.
ale ono to asi jinak nepůjde.protože pak nás ta cháska převálcuje.
Pokud se politici chovají tak, že svými kroky nejspíše paralizují policii a armádu, není divu, že se lidé přikloní ke krajnímu řešení. V žádném případě nejsem zastáncem násilí, bohužel to, co se v Evropě děje, nemůže zůstat bez odezvy. Pominu-li, řekněme neúctu imigrantů ke všem a všemu, co není muslimské, nemohu být lhostejný k tomu, co se děje v evropských městech: Devastace, násilí, strach a beznaděj. Stojí nám taková pomoc těm válkou zuboženým "chudákům" za to? Budeme riskovat znásilnění svých dcer, vnuček a žen, brutální přepadení svých matek a babiček, likvidaci našeho majetku a obecně své bezpečí a životy? Věřte, že některá videa jsou tak brutální a ohavná, že se mi je nechce sledova až do konce. Jen pomatenec by nereagoval ....... Proč ti chudáci nebojují za svoji vlast, kde mají děti a ženy. Většinou vidíme valící se hordy velice agresivních mladých primitivů, nejspíše bez vzdělání. Ano, mohou být mezi nimi i jedinci, kteří snad touží po zapojení se do normálního života, bohužel jich je, pokud jsou, drtivá menšina a za své řekněme "zaškatulkování" do nesprávné krabičky mohou poděkovat svým agresivním spoluimigrantům. Jak již zde někdo napsal: Když se kácí les, létají třísky. Opravdu netoužím po tom, abych musel chodit ulicemi ozbrojený a měl obavy o své blízké. Pokud někdo přichází v míru, s chutí začlenit se a být pozitivní součástí naší společnosti, je vítán. Bohužel jsme konfrontováni s opakem a je třeba se bránit. Bránit svoji historii, současnost a budoucnost našich dětí. Jen blázen by tak nečinil ........... .
su chvile ked nesmies zavahat a skratka to musis urobit ak chces prezit... vzdy vsetko stoji obete a ak nezacnes prvy tak tou obetou budes ty...
Cesta do pekel je dlazdena dobrymi umysly.
Podařilo se politikům vytočit řadového Němce a teď to začne. Multikulti dobroserové sklidí co zaseli.
Přesně to si myslím taky. Kdyby se někdo zabýval koncepčním řešením uprchlické krize již před dvěma lety, když začala, tak jsme dnes nestály před daleko horším problémem a tím je hrozící občanská válka.
Teším sa, niekde to začať musí. Celoeurópska revolúcia.
Jako Opice, skoda ze jsme tak nasilnym druhem.
Násilný jsou ty opice z třetího světa co sem jdou parazitovat, My se pouze bráníme invazi.
Za politikou stoji byznys,a všichni ti mocní(bohatí)žijou úplně mimo realitu života normálního občana.Jim nikdo do ulice necpe přistěhovalce,u vetšiny z nichž nikdo neví,co jsou vlastně zač.Ze shora je ten pohled jiný.My Češi nemusíme chodit pro příklad daleko,viz.před pár lety pan Kocáb a jeho bydlení nebydlení mezi cikány...
Pánové a dámy, víte kde je ten hlavní problém? Už řadu let posloucháme řeči o tom, jak jsou pánové Okamura a další jen populisty, kteří lidem říkají to, co chtějí slyšet. No dobře, ale jak chce nějaký dnešní vrcholný politik kritizovat populismus, když sám se ke korytu dostal tím, že nasliboval hory doly voličům (resp. je vlastně uplatil hezkými řečmi, aby oni jej volili), ale nic moc vlastně neudělal. Neschopný politik ukazuje na někoho druhého a křičí, jak je neschopný. Jinými slovy zloděj křičí chyťte zloděje. Německý národ, který dlouhou dobu poslušně Merkelové přikyvoval, tahal z bryndy Řecko a prakticky celou jižní Evropu a mohl se přetrhnout, aby se tohle křenké a kulturně rozmanité společenství jménem EU naučilo fungovat, už toho má dost a já se jim nedivím. Nemyslím si, že stojíme před kompletní změnou systému. Kapitalismus zůstane, ale minimálně současný trend tradičních politických stran pomalu a jistě končí. Vždyť kdo by ještě ty nudné, neschopné, nenažrané a od reality odtržené panáky volil? Stačí, aby se objevil charismatický člověk z lidu a převálcuje je všechny do jednoho. To pak budou koukat, až se konečně probudí ze svého snu o nedotknutelnosti.
tedy Vůdce ....
Nevěřte všemu co se kde píše, v Německu daleko víc lidí uprchlíkům pomáhá než je mlátí, to ale není pro media zajímavé. O rozpadu společnosti nemůže být řeč.
Joo hlavně že se krytizovalo rusko když na ty s***ě schazavali bílej fosfor
máš na mysli Falúdžu ? To neboli Rusi.
A čemu se diví?Když stát nechrání obyvatelstvo tak dřív,nebo později to obyvatelé vezmou do svých rukou.Když politici neslyší na nic jiného,tak co maji lidé dělat aby žili v bezpečí,než se o to postarat sami.
Politici hájí pouze své zájmy, a občan se o svou bezpečnost začíná starat sám. Zvýšil se prodej zbraní soukromým osobám. Proč si myslíte, že se národ ozbrojuje? Aby zahnal špačky od svých vinic? Za pár týdnů, bude podobné násilí i v našich městech a ulicích.
Začne to pomalu, nenápadně , s jedním mrtvým , jak na kyjevském Majdanu.
Politici jsou v současné době jako schizofrenici...na jedné straně se snaží zavděčit vlastním voličům a na straně druhé establišmentu evropské unie. Výsledek je permanentní fraška kterou tu s menším a nebo obstojným způsobem hrají národní vlády. Vadí mi cejchování odpůrců invaze vetřelců kteří jsou označováni jako rasisté, neonacisté, xenofobové.....já osobně jsem si uvědomil to že vlastně jsem rasista nechci hradit ze státní kasy imigranty, různé neziskovky a nepřizpůsobivou část našich obyvatel...dokážu si svoji pozici vyargumentovat a stát si za svým názorem....jsemobčanem a požaduji aby můj hlas byl respektován a nezametán exekutivou pod koberec jako hlas občana druhé kategorie...
Všetko toto je dlhodobo plánované a vlády boli donútené alebo podlatené to podpísať v LZ. Váš Klaus to podpísať nechcel a obvinili ho.
Napíši k tomu pouze jedno krásně to sečetli to ano , ale byli takto poctivý a transparentní při sčítání trestných činů uprchlíky ha to asi těžko mělo tady být kolik bylo napadených normálních pracujících lidí kolik žen bylo znásilněno venku kolik v uprchlických táborech kolik bylo uprchlíků zatčeno za jejich činy, jak se vypořádali s kuplířstvím v uprchlických táborech , proč police se bojí jezdit do určitých čtvrtí atd. Každé akce vyvolá reakci stejně velkou ,ale opačně orientovanou .Angele je to jedno jede podle plánu . Zdroj: http://eurodenik.cz/zpravy/nenavist-je-zpet-pisi-nemecka-media-uprchlici-zazehli-nejhorsi-vlnu-nasili-od-dob-nacismu
Presne. A plán je tu! ZÁMERY NWO GLOBALIZÁTOROV ! ... Co je to globalizace – podle Thomase Barnetta. Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, který již v roce 2002 oficiálně sdělil toto : „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“ Dosažení cíle „jediného státu“ má být realizováno čtyřmi kroky : 1. krok: Neomezený proud imigrantů za účelem rozpadu usazených národů a zničení jejich kultur. Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény. 2. krok: Neomezený tok ropy, plynu a jiných surovin Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány. 3. krok: Ničím neomezené finanční toky do USA Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: „Kritiky zabijeme“. 4. krok: Žádný stát se nesmí postavit proti tzv. „mírovému nasazení“ americké armády - americké soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální „trhy“. Úkolem amerických vlád je trvale udržovat tzv. „válku proti terorismu“ a nikdy neopustit země, kam již jednou vkročila noha amerického vojáka. Strategický cíl je dán jasně : zničení všech protivníků globalizace.
Naprosto v pořádku, taky bych se nenechal ožebračit a v budoucnu zabít.
O experimentu s migranty, který nefunguje, budou ještě dlouho tvrdit, že je přínosem. Jen tyto tvrdé výpady připomínají, že to tak není. Část dělají patologičtí jedinci, ale většina jen volí tvrdší praktiky tam, kde diskuze prakticky není, protože je potlačována státním aparátem. Ale když mě zatlačí do kouta, budu se přece chovat stejně. Evropské elity provokují běžné vnímání pohledu na vlastnictví po předcích masivním rozdáváním státního důchodu lidem, kteří se o nic nezasloužili, určitě na úkor těch prvních. Likvidují jistoty, překračují hranice pocitu bezpečí jedince. Asi počítají s tím, že tento reflex v našem bujícím sociálním systému už nikdo nemá, stejně jako oni. Brzy zjistíme, že jen vybraní jedinci mají ochranku a nezbývá než se bránit vlastními silami. Každý po svém. Někdo uteče, jiný zápalnou lahví, další psaním takovýchto textů. Časem zjistíme, co je lepší. Je to normální reakce na implantovanou situaci.
Ale děje se to, co chtěli. Chtěli rozesr.t Evropu, občanské války, tak se jim to povedlo. "Elity" si mnou ruce, povedlo se jim to. U nás by to nedopadlo jinak, kdyby k nám vpadlo tolik vetřelců. Už teď jsou proti sobě, zatím nenásilnicky, 2 skupiny lidí: pro vetřelce x vetřelcům. Mám obavu, že u nás budou vetřelci taky a tím pádem i u nás dojde k násilnostem. A my si to taky nemůžeme nechat líbit. Tím si nikdo nepomůže, spíš naopak. Bránit se je přeci normální vlastnost všech živých tvorů. Žádný tvor se druhému nevzdá bez boje, když mu jde o život a to teď jde.
Vypadá to v Německu na občanskou válku nedávno zrovna ukazovali na demonstraci v Erfurtu jak jedna duchodkyně říká ,já mám 500eu penzi ,platím byt a stravu si musím taky kupovat,oni dostávají 370eu bydlení a stravu grátis,ani se nedivím že jsou normální Němci naštvaný.
co je u němců extrémismus u nás je mainstream
Němci se mají příliš dobře, takže žádná občanská válka nehrozí, navíc jsou to stále potomci Germánských kmenů, které se v nouzi sjednotí proti všemu, co je ohrožuje. Co se týká nácků, jsou skoro na stejné úrovni jako radikálové z IS, vzpomeňme si na Hitlerovi gardy SS. Taky je fakt, že islamisté naší civilizaci podvědomě neuznávají a většina z nich jí nenávidí a všichni bezvěrci jsou podle skutečného výkladu islámu a Šaria předem odsouzení k zotročení a nebo k smrti. Navíc si nesmíme nalhávat, že islamisté se mohou někdy opravdu a úplně integrovat, to je historicky i vědecky potvrzeno. Kořeny toho co se dnes děje hledejme hlavně v Turecku, sny o Osmanské říši začínají být opět aktuální. Díky skoro-blahobytu :-), jaký Evropa v historii nepamatuje, jsme podlehli naivním snům a iluzím o multikulturním soužití všech národů, ale nezapomínejme, že geneticky je člověk především predátor a tím i dobyvatel :-).
A on se tomu nějaký politik diví? On už to tu někdo jednou napsal: "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu...." Přesně tohle je přirozený důsledek politického nicnedělání, žvatlání a slibování. Radikalizace Evropy je dílo stávajících "elit" EU, nic jiného. Naprosto přirozený vývoj, kdy se obyčejní lidé cítí ohroženi a nechráněni. A mají sakra pravdu, protože oni musejí v každodenním životě ty migranty potkávat, starat se o ně (doktoři, sestřičky, policie, úřady) a vidí ten rozdíl v tom, co politici a média tvrdí a v tom, jaká je skutečná realita. Ale buďme upřímní, samozřejmě, že mnoho vymytých neonacistů si mne ruce a hodí se jim to. Což je fakt smutný. Ale bohužel nynější politikou EU se to bude ještě horšit, protože občany NIKDO nechrání a chránit je nebude. Lidé, kteří by nikdy na takovéhle násilí ani nepomysleli, se teď klidně nechají zlákat. Samozřejmě mnoho obětí trestné činnosti migrantů se přidá velice ráda a budou mít koneckonců pravdu. Zákon o odzbrojení veřejnosti nám krásně ukazuje, že je to prostě jeden velký plán, jak Evropu připravit o možnost se bránit. Ale Evropa povstane, děje se to všude v Evropě, lidé nejsou slepí a hluší, vidí dobře co se děje a kam to spěje.
Ze slimáka holubičku ještě nikdo nepřevychoval a nedá se to operovat.Žádáme nulovou toleranci!!!!!!
Nevim jak vy,ale clanek mi prijde jako oslava nelegalnich imigranu..jsou to vlasne chudacia oskolivi nemci jim bezduvodne ublizuji..hnus velebnosti ,,chce se mi blejt
takhle končí politika sluníčkového lhaní občanům, pseudohumanity a politické korektnosti!
Levicove nasili je mnohem vetsi, ale podporuje ho vlada. Vypelena auta, znicene kanclare, fyzicke utoky a vyhruzky, strileni na vylepovace plakatu AfD.
Jedno vím naprosto přesně němci nebyli ,nejsou a nebudou nikdy žádní beránci
Omlouvat násilí tím, že se politici dopustili chyby, je cesta do pekel. Neonacisté jsou ti, kteří podněcují nenávist a dopouští se násilné agrese. A nic na světě je neomlouvá.
Jirko, až napadnou migranti někoho z tvého okolí, třeba nějakou ženu z tvé rodiny, potom se zastav, zamysli a oprav svůj naivní příspěvek. Jinými slovy: bránil by ses taky.
DEMONSTRACE prosti ISLAMIZACI Evropy 6.2.2016 Hradčanské náměstí, Praha, od 15. hodin
clanek je vylozene cileny proti jakymukoliv projevu a antimultikulturalismu nebo protimigrantske myslenky. vsichni jsme nackove a basta. a pachame ty nejhorsi zlociny, ze si dovolujeme proti tomu vubec protestovat. to ze to nekdo bere vazneji a saha ki fyzicke strance, to bude bohuzel pribyvat takovych pripadu, ale v ruku v ruce poctu pripadum, ktere clanek ZCELA VUBEC nezminuje a ve kterych figuruji trestne ciny samotnych ekonomickych privandrovalcu. V jednom jedinem dnu (silvestr) bylo migranty spachanu tisice trestnych cinu. to mi jako nerikejte ze to je neco normalnicho s cim by se meli nemci spokojit. v nekterych oblastech uz rodice nemuzou nechavat poustet deti samotne, kde pred par lety jeste bezestrachu chodili. utoku a nasili na obou stranach bude pribyvat s tim jak budou pribyvat pocty dalsich ekonomickych migrantu
Míchat Evropany s Arabským světem moc dobře nelze. Jiná kultura pro Evropany je nepřijatelná. Nedělejme si iluze o soužití, některé evropské země se již přesvědčují sami doma co ta hloupá tolerance přináší. Paní Merkelová svým pozváním udělala velkou politickou chybu. Dnes Evropu křižují běženci a přitom porušují zákony, nehledě na to, že těžko může Evropa toto stěhování národů zvládnout. Toto vše bude mít negativní dopad na národy Evropy a doba to jistě ukáže.
Pokud špičky EU do Evropy natahají prvoky a očekávají jejich integraci,nesmí se divit,že Člověk do jisté doby rozumný,se stane Člověkem nasratým a začne fungovat zcela integrovaně dle konání implantovaných vetřelcú!!!Konec koncú s násilím Evropan nezačal!!!