KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Opilí migranti zdemolovali azylové centrum a zranili policistu, kvůli špatnému telefonnímu signálu

Při víkendových výtržnostech opilých migrantů, kteří pomocí železných tyčí zdevastovali své ubytovací středisko, byl zraněn německý policista. Výtržnosti se odehrály v ubytovacím středisku v německém městě Rees, které leží poblíž hranic s Nizozemskem.

...

Dva muži z Toga a šest mužů z Ghany se vydali dát najevo své rozzuření a nespokojenost s podmínkami střediska jen den poté, co se do něj nastěhovali. Stěžovali si, že v části budovy, kde se nachází recepce, není telefonní signál.

Na pomoc personálu střediska po tísňovém volání musely přijet více než dvě desítky ozbrojených policistů. Muži ve věku 18 až 28 let ničili nábytek, okna, dveře a další vybavení. Dokonce se pokusili dostat i do místnosti ochranky, kde se její příslušníci z bezpečnostních důvodů museli zabarikádovat.

Zraněný policista utrpěl „komplikovanou“ zlomeninu nohy, ačkoli není jasné, zda toto zranění bylo způsobeno útokem jednoho z migrantů.

Všech 8 mužů bylo po výtržnostech zadrženo a v současnosti čekají na soudní líčení, při čemž jsou obviněni z narušení veřejného pořádku, poškozování cizí věci, odporu při zatýkání, ublížení na zdraví a poškození majetku.

Policie uvedla, že migranti se v sobotu vydali popíjet do hospody v nedaleké vesnici. Dle zpráv německé policie se minulý rok museli policisté vydat do ubytovacích středisek pro uprchlíky, kde se spory staly násilnými, řádově ve stovkách případů.


Autor: VoZ

Zdroj: DailyMail

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek