KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Polskou turistku znásilnil na italské pláži gang mužů, její přítel byl brutálně zbit

Italská policie vyšetřuje případ znásilnění poté, co gang mužů napadl polskou turistku a jejího přítele na oblíbené pláži v Rimini. Italská média nyní uvádějí, že napadený muž během útoku omdlel. 

...

Zraněných turistů si všimli kolemjdoucí, kteří přivolali policii

Žena z Polska byla opakovaně znásilněna celkem čtyřmi muži na odlehlém úseku pláže v oblíbeném letovisku Rimini, které leží poblíž San Marina.


K incidentu došlo v sobotu v brzkých ranních hodinách. Zraněných a zakrvácených turistů si všimli kolemjdoucí, kteří ihned přivolali pomoc a muž i žena ve věku 26 let byli převezeni do nemocnice.


Na stejném místě došlo ke znásilnění i v loňském roce

Italská policie nyní pátrá po gangu, který provedl tento „brutální a bestiální útok.“ Zatímco dívka byla znásilněna, její partner byl okraden a několikrát udeřen do hlavy. Násilníci jej navíc nutili, aby se díval na to, jak je jeho dívka znásilňována.


Ke znásilnění došlo na odlehlém úseku pláže

Na stejném úseku pláže došlo k sexuálnímu napadení i loni, tehdy byla znásilněna 17letá dívka, která následovala cizího muže, aby s ním mohla sledovat padající hvězdy. Jenže muž dívku napadl a znásilnil ji. Jednalo se o 19letého útočníka švýcarsko-bosenského původu, který byl poté zatčen. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek