KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Princ Philip vtipálkem: „To je terorista?,“ žertoval choť královny Alžběty o vousatém muži

Vévoda z Edinburghu měl při návštěvě kostela v Sandringhamu připomínky ke člověku s dlouhým zrzavým plnovousem.

...

Trapas při silvestrovské návštěvě kostela

Manžel britské královny princ Philip při nedělní návštěvě Sandringhamu způsobil trapas, když údajně ukázal na jednoho z návštěvníků kostela a zeptal se: „To je terorista?“

K incidentu došlo na Silvestra poblíž královského rodinného sídla v severním Norfolku, kde 96letý princ Philip v doprovodu své dcery princezny Anny navštívil místní kostel sv. Marie Magdalény.

Philip si zde všiml vysokého muže s dlouhými zrzavými vousy a zmíněný nemístný žert o něm pronesl směrem ke své ochrance. Postižený muž vypadal, že ho princova poznámka pobavila. Nejmenovaný svědek o tom informoval britské listy Daily Mail a Sun.

„Tento muž navštívil kostel spolu se svojí manželkou a dítětem,“ řekl svědek pro deník Sun. „Philip si zde se spoustou lidí přál mnoho štěstí do nového roku, když si všiml tohoto muže s výraznými vousy. Pobaveně na něj ukázal a obrátil se ke své tělesné ochrance a řekl: „To je terorista?“

„Zjevně jen trochu zavtipkoval, ale nebylo to určeno uším toho muže. Ten se však rozesmál a vypadalo to, že je tím pobavený. Myslím si, že Philip si všiml, že muž jeho připomínku zaslechl.

Tradiční silvestrovské zpívání koled

Philip též zažertoval s Alison Leggettovou z Hunstantonu. Když uviděl jejího 18měsíčního labradora ležet mokré trávě, tak jí řekl: „Doufám, že vám odspodu nenavlhne.“

Poté celá delegace, ve které byla přítomná i královna, vstoupila do kostela a zazpívala zde jako tradičně několik vánočních koled.

Princ Philip se v letošním roce stáhl z veřejného života, ale zjevně neztratil nic ze svých schopností činit nemístné a provokativní poznámky.

Buckinghamský palác byl osloven, aby se k celé záležitosti oficiálně vyjádřil.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek