KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Rakouský nevěstinec kupuje druhou umělou pannu poté, co si tu první klienti oblíbili víc než skutečné ženy

Že se skutečným ženám nic nevyrovná? Takový názor zřejmě nesdílejí zákazníci jednoho rakouského nevěstince, který kromě prostitutek nabízí i moderní sexuální panny. Ta první se u klientů stala tak oblíbenou, že majitelé „vykřičeného domu“ museli pořídit další. 

...

Za Fanny zákazníci platí 2 000 Kč na hodinu

Umělá panna jménem Fanny se stala natolik populární, že se zprávy o ní rozšířily do celého světa. Vůbec nejžádanější „prostitutka, která si nestěžuje“ si získala přízeň mnoha zákazníků ve vídeňském nevěstinci Kontakthof, kde si za ní její majitelé účtují 80 eur (2 000 Kč) na hodinu.

Nyní už však Fanny nebude hlavní hvězdou, protože nevěstinec se rozhodl vzhledem k velkému zájmu koupit další sexuální pannu, která je skutečným ženám proporčně ještě podobnější. Fanny sice nemusí jíst ani spát, ale ani tak už nestíhala uspokojovat narůstající poptávku a zákazníci na ni museli čekat i několik dní.


Muži umělé panny vyhledávají proto, že s nimi mohou dělat cokoliv

Fanny, která měří 155 centimetrů a váží 40 kilogramů, má dlouhé blond vlasy a velká prsa. Podle rakouských médií se umělé panny stávají v tuzemských nevěstincích novým trendem a jedná se o módní fetiš, který je velmi oblíbený. Panny stojí v přepočtu až 7 000 eur (180 000 Kč), ale majitelům nevěstinců se jejich pořízení mnohdy rychle vyplatí.


Nejznámější rakouská prostitutka Fanny

Podle psycholožky Gerti Sengerové někteří muži dávají přednost umělým pannám z jasného důvodu - mohou si s nimi dělat jednoduše cokoliv, i to, co už jim některé prostitutky nedovolí. Sengerová, která je spolupředsedkyní Rakouské společnosti pro sexuální výzkum  (OeGS) uvedla, že je i přes to šokována, že je Fanny o tolik populárnější než skutečné prostitutky a nazvala ji „autistickou tendencí“.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek