KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Rodina z Londýna nabízí své budoucí chůvě plat 2,8 milionu Kč a přístup k Maserati

Většina zaměstnavatelů nabízí svým budoucím zaměstnancům různé výhody, aby získali toho nejlepšího z nich. Jen zřídkakdy však mezi tyto výhody patří přístup k několika luxusním vozům včetně Range Rovera, Porsche a Maserati, luxusní strava připravovaná kuchaři oceněnými michelinskými hvězdami a milionový plat. Něco takového však nyní čeká na budoucí chůvu jedné londýnské rodiny. 

...

Úspěšná kandidátka bude muset až třikrát týdně cestovat do zahraničí

Kdo si bude moci užít takový luxus? Chůva, která se bude starat o čtyři děti ve věku 2, 5, 7 a 15 let bydlících v Londýně. Zatímco se některé páry starají o své děti 24 hodin denně a věnují se virtuálnímu koučinku, aby se stali lepšími rodiči, jiné páry hodlají výchovu svých dětí zadat někomu jinému, na koho se mohou spolehnout.

Dle výzkumů však není zaručeno, že děti z bohatých rodin budou lépe vychovány než děti z těch chudších. Podle různých studií je úroveň kriminality dětí pocházejících z bohatých i chudých rodin naprosto srovnatelná.

Nabídka, která zaujala potenciální chůvy z celého světa, se sice zdá být nereálná, ale podle televizního kanálu CNBC je skutečná. Dle požadavků rodiny bude práce nejspíš opravdu velice náročná a i pro to za ni manželský pár nabízí takové benefity. Vedle 13hodinových pracovních dnů manželé vyžadují časté mezinárodní cestování, a to až třikrát týdně.

Pokud nemáte titul z dětské psychologie či žádný kurz sebeobrany, pak to není práce pro vás

Vítězná kandidátka se musí připravit na to, že bude se čtyřmi dětmi cestovat mezi Londýnem, Barbadosem, Atlantou či Kapským Městem. Uchazečky také musí mít titul z oboru dětské psychologie, 15 let zkušeností v oboru a žádné vlastní děti. 

Rodina, která inzerát vydala, má opravdu velké nároky, protože jejich budoucí chůva musí mít krom výše zmiňovaných zkušeností také certifikát ohledně absolvování kurzu sebeobrany, řidičský rejstřík bez jakéhokoliv zápisu a během pracovní doby nesmí užívat žádné léky ani alkohol. Požadavky rodičů jsou však jen prvním krokem k získání práce, konečné slovo totiž budou mít samotné děti.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek