KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Ronalda po oznámení odchodu z Realu Madrid telefonicky přemlouval kouč Zidane i spoluhráči

Nejlépe placený sportovec současnosti a fotbalová megastar Cristiano Ronaldo se údajně chystá opustit nejen svůj současný klub Real Madrid, ale i Španělsko. Rozzuřit jej mělo obvinění z daňových úniků, které je v současnosti proti jeho osobě vedeno.

...

Ronaldo je aktuálně s portugalskou reprezentací v Rusku, kde se účastní Konfederačního poháru FIFA. Podle španělského listu Marca zde svým portugalským spoluhráčům řekl: „Odcházím z Realu Madrid.“

„Už jsem se rozhodl. Není cesty zpět,“ citoval Ronalda sportovní deník.

Podle Marca už Ronaldovi volal kouč Bílého baletu Zinedine Zidane, který kvůli tomu přerušil svou rodinnou dovolenou. Svému číslu 7 po telefonu sdělil, že jej „potřebuje pro jeho góly a mentalitu vítěze“.

Ozval se i kapitán týmu Sergio Ramos, který Ronalda telefonicky poprosil, aby v týmu zůstal.

Ronaldo v dresu Realu Madrid v pouhých 265 zápasech nastřílel 285 gólů a ve čtyřech sezónách získal třikrát prestižní titul Ligy mistrů UEFA.

Dvaatřicetiletý Ronaldo je poslední fotbalovou hvězdou, která se dostala do problémů kvůli daňovým únikům. V loňském roce obdržel Lionel Messi pokutu ve výši 55 milionů korun za vyhýbání se placení daní z příjmů, které získal z práv na své fotografie skrz společnosti v Belize, Británii, Švýcarsku a Uruguayi.

Ronaldo nyní čelí obvinění z okradení španělských úřadů o 14,7 milionu eur (385 milionů korun) na daních skrz offshorové společnosti.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek