KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Sebeúcta v troskách? Dívky nově chodí do klubů nahé, přičemž své přednosti zahalují pouze lepící páskou

Připadá vám, že trendy příliš hlubokých dekoltů, odhalených pozadí nebo průsvitných blůz odhalujících vše pod nimi jsou už trochu přes čáru? Pak si raději sedněte, protože je tady nový trend, který posouvá riziko veřejné nahoty až na samou hranici.

...

Mladé dívky, které tento poslední „módní“ výstřelek propagují, již chodí do společnosti mimo obuv zcela nahé. Své přednosti a intimní partie si zakrývají pouze několika strategicky umístěnými proužky černé lepící pásky.

Z těch si dámy tvoří různorodé vzory připomínající spodní prádlo, ale ve skutečnosti mnohdy odhalují mnohem víc, než kdyby si do klubu či baru vyšly doopravdy jen ve spodním prádle.

These 2
Příspěvek sdílený The Black Tape Project TM (@thekingoftape),
Only in miami you go to a day party in the #Blacktapeproject The lovely @misskarinchiche
Příspěvek sdílený Tape art & alternative fashion (@blacktapeproject),

Odvážný trend odstartoval designer z Miami Joel Alvarez, který jej pojmenoval „Black Tape Project“ (Projekt černé pásky). Svůj „umělecký“ nápad popisuje jako „exkluzivní módní experiment“ a nutno dodat, že se velmi rychle začíná šířit.

@helendemuro #BlackTapeProject #art #tape #tapeart #bodytape #thekingoftape
Příspěvek sdílený Tape art & alternative fashion (@blacktapeproject),

Instagramová stránka projektu má již téměř 200 000 sledujících a co začalo jen jako nápad pro modelky, se rychle šíří a stále více dívek vyráží za nočním životem oděná pouze do lepící pásky.

Popularita tohoto trendu je již taková, že Joel Alvarez jej v doprovodu modelek představil nejen v Las Vegas, ale i v New Yorku, Karibiku i Evropě.

Některé ženy se snaží dát trendu aspoň trochu „umírněnější“ podobu riflemi, přičemž páskou si zdobí pouze horní polovinu těla, zatímco jiné jej posouvají až na hranici možnosti a lepí si na sebe nejmenší možné množství proužků pásky.

@paige_munroe and I. Rocking the gold tape and jeans. New swag.
Příspěvek sdílený Tape art & alternative fashion (@blacktapeproject),

Joel na svém Facebooku tento koncept vysvětlil následovně: „The Black Tape Project ztělesňuje charakter nočního života v Miami a zahrnuje jeden z nejběžnějších předmětů v domácnosti, Joelovo umělecké vzplanutí a přirozenou krásu lidského těla.“

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek