KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Šestiletá holčička z Ruska nazvána „nejkrásnější dívkou světa“

Ruská školačka, která v pouhých šesti letech na svém instagramovém účtu nashromáždila více než 500 000 fanoušků, byla (nutno podotknout poněkud chlípně) mnohými z nich označena za „nejkrásnější dívku světa“. Děvčátko upoutalo pozornost svým panenkovským vzhledem i jasně modrýma očima. Některé z komentářů jsou ale i kritické, například kvůli make-upu, který malá holčička na fotografiích nosí. 

...

Podle mnohých je Anna nástupkyní úspěšné dětské modelky Thylane Blondeauové

Anastasia Knyazeva, známá také jako Anna, je teprve šestiletou školačkou, která toho ještě o světě moc není a plnými doušky by si mohla užívat bezstarostné dětství. Místo toho však pravidelně fotí stále nové a nové snímky. 

Má totiž na svém instagramovém účtu více stoupenců než některé z největších televizních hvězd například ve Velké Británii. Proč? Nejspíš kvůli svým „krásným očím“ a „panenkovským rysům“. Její účet sleduje přes 523 000 lidí, z nichž ji mnozí věrní fanoušci označují za „dokonalou“.


Někteří dokonce nazývají Annu „andělem“, který jde ve stopách další dětské hvězdy, Francouzky Thylane Blondeauové, jež obsadila titulky prestižních časopisů v roce 2007 rovněž ve věku 6 let. Thylane se svého času stala vůbec nejmladší modelkou na obálce Vogue.


Thylane Blondeauová


Anna má přes 523 000 fanoušků

Někteří se ptají, proč se dívka nesměje, když je ještě dítětem

Nicméně ne každý fanoušek je Anninou krásou zcela unesen. Někteří obviňují její rodiče z toho, že dívce dávají make-up a jiní je zase prosí, aby ji „nechali být dítětem“. Anina matka sdílí její fotografie už od roku 2015, do dnešních dnů jich online nasdílela přibližně 840. Fotografie vyšvihly dívenku doslova ke hvězdám, velká ruská značka Amoreco si ji vybrala jako svou modelku, podobně jako firma Kisabiano či Chobi Kids.  


Anna má fanoušky po celém světě - od Indonésie až po Brazílii. „Opravdu vypadá jako panenka,“ komentují fanoušci její fotografie. Jiní se však znepokojeně ptají: „Proč se neusmívá? Vždyť je to ještě dítě.“ „Zajímalo by mě, kolik make-upu jí rodiče dají před každou fotkou,“ komentují další. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek