Hannover

Útočník se dívky ptal, jestli se jí to líbilo

Poté, co alžírský útočník ženu znásilnil, zeptal se jí, jestli se jí to líbilo a jestli si to užila. Šokující podrobnosti tohoto činu byly zjištěny u soudu, u kterého 37letý žadatel o azyl z Alžírska stanul. Zde také znásilnění popíral. Prokurátor však uvedl, že jej usvědčuje vzorek DNA.

Mláda žena křestním jménem Lara uvedla, že napadení bylo nejhorším okamžikem jejího života. „Zeptal se mě lámanou němčinou, jestli mám čas. Než jsem stačila odpovědět, popadl mě za ruku a zatáhl do uličky,“ popisuje oběť sexuálního útočníka. „Řekl mi: „Potřebuji sex!“,“ pokračovala žena ve zpovědi.

„Otevřela jsem pusu, abych zakřičela, ale on mi dal ruku přes pusu. Měla jsem pepřový sprej a snažila jsem ho na něj stříknout, ale on ho vzal a použil ho proti mně. Pak mě hodil na zem, snažil se ze mě stáhnout kalhoty, ale když mu to nešlo, tak začal křičet, ať se svléknu,“ uvedla studentka Lara s tím, že se snažila získat čas tím, že ho prosila, aby ji nechal na pokoji a doufala, že se někdo objeví a pomůže jí.Ilustrační foto/Flickr

Žena se bála, aby ji útočník neudusil, a tak se mu podvolila

Nikdo se však neobjevil, a když se Lara pokusila znovu křičet, začal ji útočník bít do obličeje a znovu jí do tváře nastříkal pepřový sprej. Žena se uhodila hlavou o zem a začala ztrácet vědomí. V tu chvíli si podle svých slov myslela, že zemře.

„Položil mi ruku na ústa a na nos a já si myslela, že se udusím. Tak jsem mu dala najevo, že udělám, co bude chtít, když mě nechá dýchat,“ uvedla napadená studentka. Poté došlo ke znásilnění, při němž si útočník podle dívčiny výpovědi celou dobu pro sebe mumlal „inšalláh,“ což je arabský výraz pro „pokud si to bůh (Alláh) přeje.“

„Pak se mě zeptal, jestli se mi to líbilo a zda jsem si to užila.“ Ženin hlas se zlomil, když dodala: „Nikdy bych si nemyslela, že se něco takového může stát zrovna mě. Nemohla jsem to pochopit. Myslela jsem, že umřu.“ Lara obviněného Rhedu u soudu poznala a označila za útočníka, který ji napadl.

 

Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Wikipedia