KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Sexuální útočník z Alžírska, který znásilnil německou studentku, křičel, že je to boží vůle

Alžířan, který málem zabil 25letou studentku, když ji znásilnil v tmavé uličce, při činu arabsky vykřikoval „inšalláh,“ což přeloženo z arabštiny znamená „přeje-li si to Bůh.“ Muž křestním jménem Rheda svou oběť přepadl, když se vracela domů z nočního klubu v 5 hodin ráno v německém Hannoveru.
...

Hannover

Útočník se dívky ptal, jestli se jí to líbilo

Poté, co alžírský útočník ženu znásilnil, zeptal se jí, jestli se jí to líbilo a jestli si to užila. Šokující podrobnosti tohoto činu byly zjištěny u soudu, u kterého 37letý žadatel o azyl z Alžírska stanul. Zde také znásilnění popíral. Prokurátor však uvedl, že jej usvědčuje vzorek DNA.

Mláda žena křestním jménem Lara uvedla, že napadení bylo nejhorším okamžikem jejího života. „Zeptal se mě lámanou němčinou, jestli mám čas. Než jsem stačila odpovědět, popadl mě za ruku a zatáhl do uličky,“ popisuje oběť sexuálního útočníka. „Řekl mi: „Potřebuji sex!“,“ pokračovala žena ve zpovědi.

„Otevřela jsem pusu, abych zakřičela, ale on mi dal ruku přes pusu. Měla jsem pepřový sprej a snažila jsem ho na něj stříknout, ale on ho vzal a použil ho proti mně. Pak mě hodil na zem, snažil se ze mě stáhnout kalhoty, ale když mu to nešlo, tak začal křičet, ať se svléknu,“ uvedla studentka Lara s tím, že se snažila získat čas tím, že ho prosila, aby ji nechal na pokoji a doufala, že se někdo objeví a pomůže jí.


Ilustrační foto/Flickr

Žena se bála, aby ji útočník neudusil, a tak se mu podvolila

Nikdo se však neobjevil, a když se Lara pokusila znovu křičet, začal ji útočník bít do obličeje a znovu jí do tváře nastříkal pepřový sprej. Žena se uhodila hlavou o zem a začala ztrácet vědomí. V tu chvíli si podle svých slov myslela, že zemře.

„Položil mi ruku na ústa a na nos a já si myslela, že se udusím. Tak jsem mu dala najevo, že udělám, co bude chtít, když mě nechá dýchat,“ uvedla napadená studentka. Poté došlo ke znásilnění, při němž si útočník podle dívčiny výpovědi celou dobu pro sebe mumlal „inšalláh,“ což je arabský výraz pro „pokud si to bůh (Alláh) přeje.“

„Pak se mě zeptal, jestli se mi to líbilo a zda jsem si to užila.“ Ženin hlas se zlomil, když dodala: „Nikdy bych si nemyslela, že se něco takového může stát zrovna mě. Nemohla jsem to pochopit. Myslela jsem, že umřu.“ Lara obviněného Rhedu u soudu poznala a označila za útočníka, který ji napadl.

 

Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

Foto: Wikipedia

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (6 příspěvků)

Komentáře (6)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
No to je jako když člověk z 21. století potká člověka, který tady u nás žil tak před 300 lety. Potřebuji sex, je to vůle boží, tak se svlíkej a bez keců. Nejdůležitější je ale uvědomit si, že těch chybějících 300 let vývoje společnosti, náboženství, kultury, práva a hodnot není možné dohnat za pár let nějakou cílenou integrací ani libovolně velkým množstvím peněz. Do jisté míry za to ti lidé nemohou, protože tak byli vychováni, tak vyrůstali, takové hodnoty a názory jim byly vštěpeny, stejně jako mnoha generacím před nimi. Tohle je zatraceně velké sousto a hodně štěstí každému, kdo si myslí, že se za pár let nějak zásadně situace změní k lepšímu. Spíš bude útoků přibývat, je to přirozená povaha islámu testovat hranice jiných kultur a snažit se do nich expanzivně proniknout. A i ty "umírněné" muslimy už si v evropských komunitách, kde už sem tam regulérně platí i Šaría, zpracují.
Ty vobec nic nevies o tom co bolo pred 300 rokmi. Trosku rozumu do komentarov vkladaj prosim...
Netuším o jakých 300 letech mluvíš?? Vždyť islám je přes 600 let za námi, a navíc vůbec nejeví znaky obrody a posunu - ti lidé tam žijí beze změny celých 1400 let. Jediné co dokázali je kšeftovat s ropou a ovládat Kalašnikov...
nakopat jich do koulí a prdele a vyhodit z evropy
Střílet bez výstrahy!!!Ale i ty,co sem tu smradlavou pakáž zvou!Ale když znásilňují doktroři a kosmonauti,je třeba to tolerovat.Šabatovou,Dienstbiera a nemakačenka z neziskovek střílet!!!A ty coury,co se s tou muslimskou pakáží peleší,prodat za tatranku do bordelu na Folmavě,kam tihle zoofilní muslimští paraziti jezdí šoustat za kapesné od Merkel-Hitlerové!!!Možná by bylo dobré,tam ty čmoudy pochytat a rozvážet je po prasečákách v okolí,aby si to ti špindírové užili!!!A nacpat je vepřovým,až se z toho pokakají!