KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Snad naslouchá královně! Člen královské stráže zachycen během služby se sluchátkem v uchu

Člen britské královské stráže byl zachycen se sluchátkem v uchu, zatímco v „plné parádě“ vykonával svou hlídkovou povinnost. Voják byl spatřen v pondělí v centru Londýna v Horse Guards, kde obvykle probíhá střídání stráží. Kolemjdoucí turisté byli zmateni tím, že by voják poslouchal hudbu, zatímco držel v rukou meč. 

...

Případ už je předmětem šetření

„Byl to opravdu nezvyklý pohled. Je to člen stráže a ti v práci normálně neposlouchají iPody, ne?“ zeptal se jeden ze zmatených přihlížejících. „Má zbroj z 18. století a sluchátka z roku 2017. Je to trochu divné,“ podotkl svědek.


„V současné době zkoumáme snímky vojáka z Horse Guards, který měl během služby sluchátko,“ uvedl armádní mluvčí. „Pokud se zjistí, že člen královských ozbrojených sil porušil očekávané vysoké standardy, pak budou přijata příslušná opatření,“ dodal mluvčí.


Členové královské stráže musí mít pevné nervy kvůli vtipkujícím turistům

Vojáci hlídkující v ulicích Londýna se stali oblíbenou turistickou atrakcí, což vedlo k tomu, že se stávají terčem různých žertíků. Jeden z vojáků byl nedávno natočen, jak zaměřuje zbraň a křičí na muže, jenž se snažil dotknout se jeho ramene.

V červnu se objevilo video, které ukazovalo turisty házející na člena stráže rukavici, aby se jej pokusili vyprovokovat k tomu, aby porušil protokol a zvedl ji. Voják však zůstal v klidu. 


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek